Első külső akkus készüléknek,mi a véleményetek erről?

Ha mondjuk 310 a dollár, akkor 320-325 körül váltja a pp. 30 dollárnál az 300-500 forint pluszt jelent. De még így is itt a legolcsóbb sokszor a cucc. Most a pico 2 esetben így lesz 9500 huf körül, aliról 12000, euból, mondjuk lpv-ről meg 15000. Erre írtam, hogy nekem ez nem tétel, mert nem vásárolok akkora tételben. De hát kinek a pap, kinek a paplan. :smiley:

2 kedvelés

Ezzel azért vitatkoznék…a swag 2 sem megy be nagyon 30 dollár alá (ugyanez a kategória), ez sem fog, viszont, ha megcsúszik a szállítás lehet, hogy már rá fogják csapni a 27% áfát. Volt, hogy ft-ről itt volt a cucc 2 hét alatt, de ha most már mindenki gyorsan elkezd pánikvásárolni, akkor lehet az 2 hónap is.

2 kedvelés

Itt félre értesz.:slightly_smiling_face: Mindig dollárban fizetek, mivel revoluttal váltok, piaci váltás alatti áron. :slightly_smiling_face:
Ha sm-en a paypalos megoldást választod, akkor a PP rak rá kezelési költséget, és az volt asszem 10%. :slightly_smiling_face:
Abban egyetértek, hogy sokszor jó áron adja a SM a cuccokat, de sokszor nem.:slightly_smiling_face: Lásd ebben az esetben kedvezmény nélkül drága a cucc.:slightly_smiling_face:

A FT-ről pedig szerintem könnyebb rendelni, és többnyire nincs kezelési/szállítási költség.:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Bocsi, Vapesourcing, Swag 2: 23,69 kuponnal. Sok helyen tolták 24-25 dolcsis áron ugyanilyen konstrukcióban, az új Swag megjelenése miatt.

2 kedvelés

Én az utóbbi időben inkább sm-ről rendeltem, mert mindig olcsóbbra jött ki, mint ft, persze ez nem igaz mindenre, csak én így tapasztaltam. Mindig rendelés előtt megnéztem hol mennyi, aztán onnan rendeltem, volt hogy inkább alin vettem meg, vagy épp cigabuyról, mert szórtak kifelé. Kedvezmény nélkül valóban szar az sm-em, ezzel nehéz vitatkozni. Én is gondolkodtam egy revoluton, de aztán nem foglalkoztam vele, lustalág rulez.

Ja és nem emlékszem, hogy valaha rakott volna nekem a pp külön kezelési költséget rá, ott abba is hagytam volna a pp használatot, épp elég a fosch váltási árfolyam.

2 kedvelés

Értem. És ez igaz is, a kifutó termékek esetében vagy ha épp kiszórják az elfekvő készletet. Én nem erről beszélek. Amíg ez nem fog kifutni nem lesz olcsóbb, ennek a kategóriának kb. ez a reális ára. A pico 2 most jelent meg, szóval az a 24-25 dollár majd 1 év múlva fog eljönni vagy 2. Addigra viszont minden drágább lesz, egész pontosan 27%-kal. Cserébe ha valaki most halogat, lehet, hogy már bele fog esni az áfás dologba.

Én személy szerint már tavaly szemteber óta vásárolok fel mindent, mintha nem lenne holnap, még 1-2 dolog jön, aztán egyelőre készen vagyok.

3 kedvelés

Szabad tudni, hogy mi az az sm?
Sm, ft, pp…
A másik kettőre rájöttem
Vannak ám itt kezdők is, pláne aki teljesen újként kapcsolódik be, valószinűleg halvány lila elképzelése sincs róla.
Köszi mindenkinek.

3 kedvelés

@Ispy igen,ezt tudom,csak még nem tartok ott​:wink:

2 kedvelés

Ezt még nem beszéltük ki ugye?

1 kedvelés

Persze, még mit nem :rofl:

sm = sourcemore.com
ft = fasttech.com
pp = paypal.com
cb = cigabuy.com
lpv = lepetitvapoteur.com
lh = liquidhall.com
v42 = vape42.hu
ap = aromaparadise.hu

…szóval a legtöbb ilyen shopoknak a rövidítése, aztán ott van még eu-ban a vaporizm.cz, vagy a kínai boltok, heavengifts.com, 3fvape.com, 2fdeal.com, meg ami még nem jutott eszembe hirtelen. :smiley:

11 kedvelés

Na ez az! Igy kell ezt! :grin::sunglasses:
Köszönet a minden igényt kielégitő válaszért! :slight_smile:

7 kedvelés

Szia ,te is nézz szét pico ügyben a Média Gold .hu
Igaz az az első szériás pico​:blush:de annyiért szerintem nagyon jó árban van és töltő és akku is van kezdésnek :blush: