Elforgos chutulu

Elforog a chutulu tankalja,hogy lehet szétszedni,egyenlőre rejtély!
Nem értem hogy sikerült ilyet gyártani!
Vattát nem ártana cserélni néha ugye,de itt örök?

Szia! Nekem a Valor játsza ezt, hogy az üveg palást körbe forog, így a decket nem tudom leszedni, ha kicsit megszorul. Ilyenkor top cap le, vékony fogóval a beöntő nyilásoknál ráfogok/támasztok, majd csavarom az alját. Így szokott működni nekem.

3 kedvelés

Köszönöm a segítséget!Éjjel 2re rájöttem. :grinning:

3 kedvelés

Sziasztok! :slightly_smiling_face:

Nekem a Doggy volt ilyen. Egy vékony csavarhúzót tettem a levegőbeömlőbe, azzal tekertem le, eddig ilyen esetben mindig bevállt. Ha forog a palást akkor pedig valószínűleg elvékonyodtak az o-gyűrű-k, érdemes lenne kicserélni.

5 kedvelés

gyártási hiba…én vétel után szét szedtem minden o ringet be kentem nekem nem forog el,talán ez a megoldás vagy csere.

7 kedvelés

Nálam is mozgott egy darabig, de már nem. Valahogy be állt magától.

6 kedvelés

A Valor, ismét napi használatban van nálam most egy hónapja, de még(!) nem forgott el. Egy Cthulhu fun tollából persze részlehajlásnak is tünhetne a fenti állítás, egyet értek @Janos_Groszeibl -al, az “olajozás” sok vesződségtől megment, tároláskor, karbantartáskor, bármilyen tankot is “fesz’get” az vép-ember.

6 kedvelés

Külön vg-alapú “olajozóm” van, 30 millis “tűhegyű” szilikon flaskában. (Amúgy USA MIX :roll_eyes:3 mg nic​:joy:) Kenni, nyálazni, apró trükkök itt-ott​:+1:

4 kedvelés

Én tiszta VG vel kenceficézek mindent, jó alaposan. Akkor jó ha csúszik rendesen. :slight_smile: Egyedül a V9 klónom ragad mindig úgy össze -akármennyire is kenem- hogy nem tudom letekerni a betekintő műanyagot.

4 kedvelés

Azt én sem. Feszegetni meg nem merem, mert félek, hogy eltörik. Ottegyearosseb - mondaná a papám, ha még élne - az már úgy marad.

4 kedvelés