Eleaf istick qc 200 akkumulátor csere

Szólítottál ? Jöjjek ? :joy::joy:

A jószándékú,saját stílusban leírt,megfogalmazott tanácsokat, válaszokat vette sértőnek szerintem.Azt gondolhatta valami amatőrnek nézzük így látatlanban.Pedig már javított mod-ot. :thinking: :smirk:

1 kedvelés

De ha nincsen pákája és még a nevét sem tudja leírni, akkor…ő egy amatőr, nem? :sweat_smile:

Én is amatőr vagyok, pedig javítottam már modot, cseréltem boardot, van pákám is, de messze vagyok a profitól. Ennek ellenére nem állnék neki beépített akksit cserélni egy ősrégi modban, de még egy fiatalabban sem, mert egyszerűen nincsen megbízható forrás csere akksihoz.

3 kedvelés

Nyugodtan,visszaolvasol,megnézed a probléma milyenségét,eldöntöd,hogy beszállsz-e,avagy nem.
Szvsz. problem solved.
Problem

2 kedvelés

1980 óta forrasztok rendszeresen,vez.távközléstechnikai műszerész a szakmám,de nem aggatnám magamra a “profi” jelzőt ilyen téren.
Nemcsak a forráshiány a gond,hanem az,hogy nemis nagyon lehet azt forrasztani.Inkább ponthegesztésnek,“pontforrasztásnak” nevezném.
Egyébként tényleg amatőr-ség nekifogni legalább alapfelszereltség nélkül.
“Kést akarok csinálni-kovácstűz meg nincsen.Ergó,hogyan lesz megeddzve a penge?”
Mint a haverom:“javítsd meg a telómat,de otthon hagytam.Akkor,hogyan?E-mail-ben?” :joy: :grimacing: :saluting_face:

Mondjuk lehet ebben lipo van, nem néztem, akkor elvileg csak vezetéket kell forrasztani, de ha az akksira kell közvetlenül…na én olyan nem szívesen csinálnék, bevallom férfiasan. Az álmoskönyvek szerint tapasztalat nélkül nem jó jel 340 fokkal birizgálni egy potenciális bombát.

Amit Jani linkelt videót abban benne van,az akku kiforrasztása is,de szerintem “mission impossibile” olyat találni. :thinking: :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ja, látom, forrfüles, szóval elvileg nem akkora truválj, mondjuk páka kell hozzá. :sweat_smile: Meg 2 darab akksi…persze ezek nem úgy néznek ki, mint amit az eleaf a sarki boltban vett, szóval ha egyedileg gyártották, akkor max belegányolni lehet mást. Ezek direkt nem úgy vannak kitalálva, hogy majd te otthon cserélgeted magadnak, hanem, hogy dobd ki és vegyél másikat.

1 kedvelés

Fogyasztói társadalom. :thinking: :sweat_smile:

Happy Good Vibes GIF

1 kedvelés

Hamár positive vibes…tyutyika express mikor nyít? :sweat_smile: Lehet vennem kéne egy danit, állíthatólag jó cucc. :thinking:

Az nyitva . Te az előző emberrel mi van akit átt irányítottál azóta csend?

2 kedvelés

Sztornó lett, mert kitalálták, hogy még sem árulnak fekete dani microt, csak délibáb volt…szóval szerzett máshonnan.

Senki felett ne törjünk pálcát… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nem azért ment ez(pálcatörés),hogy leoltsuk,hanem azért,mert ha csináltam már valamit,(mod javítás) hasonló dolgot “biztosan” megtudok csinálni.Meghát a lehetőség,irányvonal megvolt, csak elsikkadt valahol a “dolog”. :thinking: :saluting_face: :wink:
Szerk.:Márha, az akku cserére gondolsz. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

egyet értek veletek de megkapta az infókat a viccet meg még nem szokta meg sértésnek vette kár mert minden ember számít…

3 kedvelés

A helyzet az,nemtudom kilépett-e-itt van-e még,de szerintem(magánvéleményem) szivesen látják-látnák a tagok,mert tényleg mindenki számít.
Nem olyan csapat ez,hogy ne lenne bármilyen,nemcsak vape témában valamilyen segítő-építő hozzászólás.
Nem mondom,hogy megkell szokni a “légkört” de meglehet.
Kérdezni kell-lehet,mindig van megoldás.

1 kedvelés

Sajnálom, de van egyfajta alázat, vagy nem is tudom mi a jó szó erre…tudod, amikor belépsz egy szobába, ahol ott van 20 ember akiket még sosem láttál, akkor nem rögtön a nagy arcodat veszed elő, hanem először finoman megpróbálod megismerni a helyet, meg az embereket.

Ez a bebüfögök 2 szót, majd utána megsértődök, mert lófaszt sem árultam el és itt senki sem gondolat olvasó stílus nekem nem jön be, szóval részemről nem fontos minden ember, csak azok, akik úgy állnak hozzá, ahogy azt te is és én is elvárjuk magunktól.

4 kedvelés

Lehet én fogalmazok furcsán . Csak azért ugrott fel az illető szemöldöke . Párszor már volt , hogy nehéz megérteni engem . :grin: Vagy mindig :sweat_smile: gondolkodni kell rajta. Van egy hely ami most nyílt ott neki biztos azt mondják dobd ki vásárolj az én boltomban :smiling_imp::shushing_face:

Megnyugtatlak, ez egészen biztos. :rofl: