Geekvape Z 200 mod

Sziasztok ,vásároltam egy illetőről egy z200 módot ,amit dead rabbit 3rtaval használok .a problémám az de nem biztos hogy probléma ,több akksival használom,de szerintem gyorsan merülnek ,fél napot bírnak kb 100 puffal de nem számoltam de legyen 200.probaltam a tankot egy tekeressel is ,így is hasonló a helyzet .úgy különösebb probléma nincs vele .hát hogy fessem a helyzetet egy izmosabb szippantasra 1-2 % őt merül ,a második harmadikra megint …a mód ,az akksik ,vagy esetleg a tankal lehet a probléma .ezt leszámítva jól szuperal szép meg minden jól működik .cedar ,litokala,meg valami névtelen akksikkal használom .köszi a válaszokat

3 kérdés
1, fényerőt le vetted ?
2, milyen idősek az akkuk?
3, hány watton ?

1 kedvelés

Így látatlanban az akkuk lesznek a gyenge láncszemek ezen a rendezvényen. Egy kapacitásmérés után vsz. kukaérettnek fognak bizonyulni :confused:

2 kedvelés

Évesnel fiatalabb 5 S többi régebbi,55 watt,fénye 50%

Remélem ez csak a baj,hogyan lehet elvégezni ,multimeterrel ?

Egyik ha van olyan töltőd ami írja a másik pedig

De van a harmadik ott csak ampert mérsz ha nem képes leadni folyamatosan mérés közben 13-15 A. Akkor kuka 10 A fix halál mármint erre a felhasználásra .

3 kedvelés

Köszi az infót akkor min 15 amper ,rameretek valakivel köszönöm .

Akkor akár egy rossz laptop akksijabol is nyerhetnek ki alkukat ?fel is lehet tölteni ?

Ha beleszólhatok, abból inkább NE.!
Manapság nem nagyon drága a megfelelő akkumulátor egy E-cigibe. :thinking: :saluting_face: :grimacing: :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Szia!
Mindenkèppen megbízható forrásból vegyèl új akkukat.
Itt van nèhány:

2 kedvelés

Támogatom! :saluting_face: :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Inkább boltból és 20-25 Amper fölöttit…és minimum kettőt…töltővel

4 kedvelés

Isten meg a ments

I Believe Schitts Creek GIF by CBC

4 kedvelés

Ezért nem elég “csak” venni VALAMIT,hanem utána kell nézni a dolgoknak.
Az két akkus nagy mod ráadásul bivaly kazánnal.
Annak kelleni fog a kraft,hidd el nem a levegőbe beszél itt egyikünk sem :smiling_face::hugs:

3 kedvelés

Köszi mindenkinek ,venni fogok nézem .mégegyszer köszi .

3 kedvelés