Eleaf istick qc 200 akkumulátor csere

boom GIF

:rofl:

1 kedvelés

bár még korán van, de szerintem ma ez lesz a nap kommentje :imp:

Így a javítás miben léte eléggé tendál a zéró felé. :sweat_smile:

Hair Reaction GIF by MOODMAN

2 kedvelés

Hacsak nincs olyan pillanatragasztója ami jól vezeti az áramot :grin:

Mod gondolom DL szekciót gyarapította.
Opciók halmaza ugye én felajánlottam a módot ha kell . Biztos van a környezetedben olyan ember akinek van pálkája vagy munkahelyen van villamos technikus aki , egy sör fényében segítene . Esetleg keresel itt az adok veszek be ahol kevés a duál mód nem még a beépített akkus de jó áron , jó helyen, jót kapsz. Nagy VAGY nem tudom enged e keresek hírdetést feladni a rendszer itt .

2 kedvelés

Szerintem ezt nem akarod

2 kedvelés

Van vagy 5db modom, nem csak beépített akkus hanem cserélhető is! Attól független mert nem akarom kidobni az nem azt jelenti hogy nincs és venni akarok. Csak jo lenne ha használható lehetne az ikuu 200. És nem robbannok fel, javítottam már modot! Még nem használtam ezt az oldalt, de nem értem ha ki teszek egy kérdést akkor a többsége miért nem tud adni egy normális választ vagy esetleg tanácsot adni a fikázások helyett? Vagy egyszerűen ne válaszoljon rá xd! Kész vicc

Ember, ezt pont annak írod aki ingyen kínált mod-ot neked?! Nekem inkább trollnak tűnsz mint valódi érdeklődőnek.

Kaptál választ, kaptál linket videóval, mit szeretnél még? Te közölted, hogy nincsen pákát, ami ne haragudj, de egy vicc, ha elektronikus készüléket akarsz javítani. Egyébként meg az a véleményem, hogy a beépített akus cuccot javítani nem lehet, mert mélykínából kell hozzá vadászni egy mindenféle QC-t nélkülöző akkut, ami meg életveszély.

1 kedvelés

Senki nem fikáz,hidd el észrefogod venni ,ha igen.Tanácsot adtak,ingyen kínáltak mod-ot,videót raktak fel, stb.
Nem mondtad-írtad,hogy tudod miről van szó.

Ha tudná nem ír ide…

1 kedvelés

Azt írta javított már mod-ot. :wink: :thinking: :face_with_peeking_eye:

Hát hol itt a baj!? (ahogy Regős Bendegúz kérdezné)

Akkor mi a kérdés? Szétszeded, kiveszed, berakod az újat, kész.

Típikus eset, hogy jön emberünk, kérdez, nem tetszik a válasz, majd megsértődik, hogy nem azt kapta, amit elképzelt.

Ha van elképzelés,annak fényében kérdezek.(legalábbis én)
wile e coyote waiting GIF by Looney Tunes

Hagyjuk is…szerintem szivatott minket

Igen, lehet hagyni is, csak ugye ez ittmarad és ha valaki más olvassa esetleg félremegy, ha nincsenek kifejtve a miértek.

1 kedvelés

Lehet a “konkurencia oldal” kémje. :grimacing: :thinking:

Egyébként Jani megoldotta a kérdést a 2. kommentben:

Akkor most mi is a kérdés? És min van emberünk besértődve? Mondjuk attól még nettó faszság akkut cserélni egy alsó hangon 5 éves készülékben, aminek az értéke 0 forint.

1 kedvelés

Nos akkor a miértek: X hozzászólás után kinyögi, hogy nem is olyan mod-ja van mint írta…utána ismét X hozzászólással meg bedobja, hogy alapeszköze sincs a javításhoz. Aztán beleáll abba aki a legönzetlenül segíteni próbált. Mindez egy olyan filléres és hibás mod-ért amit 10 emberből 11 kihajít.