Eleaf istick qc 200 akkumulátor csere

Hali! Az eleaf istick qc 200 modrol valami? Akkumlator csere hogy működik?

szétszeded aksi ki másik ugyanolyan bele forraszt és kész.

2 kedvelés

Leginkább sehogy, azért van beépítve, addig használod amíg megy, utána elektromos hulladék.

3 kedvelés

ez igaz de gondolom nem vesz másik modot.

3 kedvelés

Ez egy eleaf, megveszed, használod, kidobod, veszel egy újat.

dehogy veszek… :joy:

2 kedvelés

De vegyél!

Most jöttem haza délutánból, megvárom, lesz-e bunyó ma este :grin:

@Kartell9772 A “nem vennék”-re szavaznék. Valami acélosabbat vennék helyette. 18650, 21700, cserélhető akku.

Beszariak vagytok. :sweat_smile:

Hát persze…krumplilevest ettem gumicukorral :roll_eyes: de hazafele belémfagyott a biciklin, nyugi :grin:

Szia. Én nem gondolkodnék maszek akkucserén, mert ezekben nem a szokványos akku van. A méret egyedi, beszerezhetetlen, de, ha mégis be lehet szerezni kb ott vagy mintha vennél egy modot. Nem mellesleg könnyű polcdíszt csinálni belőle. Szerintem is vegyél inkább egy cserélhető akkus modot.

3 kedvelés

Csapolj bele
High Five Sacha Baron Cohen GIF by filmeditor

3 kedvelés

Happy Well Done GIF by Laff

Javítom, ikuu 200 mod javítás!

Ha gondolod van nekem itthon egy ikku 200 . Ami cserélhető akkus . Egy baja van nem jó a kijelző. Minden más működik :sweat_smile:. Ha gondolod csomag áron elküldöm és össze faraghatod a két darabot . Faragas metódusa az egyszerű lapka csere kijelzővel együtt vagy csak a kijelzőt cseréled . Tadá van egy cserélhető akkus mód .

1 kedvelés

Ez szép és jo, köszönöm szépen, de nincs forrasztó pálcám

1 kedvelés

Akkor hogyan akarsz egy beépített akkus modban akkut cserélni? :thinking:

Komolyan…hagyd. Mielőtt felrobbantod magad.

És az nem pálca, hanem páka, de nem jó ötlet a forrasztást rögtön egy nagyteljesítményű akkumlátoron kezdeni.

Ennek az egésznek semmi értelme, inkánb spórolj egy új vagy használt készülékre.

1 kedvelés

Kabumm
GIF by VPRO

1 kedvelés