Most vennem kell másikat?🤔

Sziasztok.
Kb.második vagy harmadik alkalommal vettem ki az akkut a modból.Természetesen vigyázva és óvatosan.
Mégis így néz ki​:cry:Ez baj?Vennem kell másikat helyette?
Azért a 2 fotó,mert fordítottam rajta és 2 oldalról is ilyen.


3 kedvelés

Csak egy új fólia kell :smiley:

8 kedvelés

Fólia kell, ahogy @Rayne is írta, meg egy hajszárító, mert ez a melegre zsugorodik. A pozitív oldalon van egy kis köralakú papír alátét, azt ne hagyd el, azt vissza kell rakni.

De ez a kép alapján még semmi, én még nem cserélném, amig a pozitív/negatív vége nem sérül és szakad el teljesen.

6 kedvelés

@Ispy hol is kellene megtalálnom majd azt a kis alátétet?

Köszönöm mindkettőtöknek :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

A pozitív oldalon van egy kis kör alakú szivetelő papír alátét, amit a fólia széle tart a helyén.

1 kedvelés

Megnéztem a videót,és rá is jöttem,hogy mit írtál​:slightly_smiling_face:Köszönöm nektek még1x​:kissing_heart:

A mostanit,ne próbáljam meg melegíteni?Vagy az már nem fog rázsugorodni?

1 kedvelés

Nekem is lekapta az egyik mod elég rendesen.



Nem a Vsticking volt, csak most abban van benne.

Mindenképp vegyél fóliát! Ha úgy érzed nyugodtan foliázd át! :slightly_smiling_face: Ám addig nincs nagy vész amíg oldalt nem reped fel a fólia. Azt már nem ajánlatos modba tenni!

A hajszárítóval pedig úgy bánj (tapasztalat), hogy a legalacsonyabb fokozaton. Picit lassabb, de ne tedd ki túl nagy hőnek az akkut. :slightly_smiling_face:

Várjuk a végeredményt is. :heart_eyes:

6 kedvelés

Ha valakinek a szigetelő papír bízbasz el van szakadva, akkor nálam van kb 400 darab, tudok küldeni.

5 kedvelés

Az AP-n akartam venni fóliát,de azt kommentelték,hogy nem jó fajta​:cry:
Az alaplé rendelés miatt az eliquidvg-ről rendelek fóliát,nem tudom ezt ismeritek-e,mert nincs véleményezve.

És 21700-ast is rendeltem volna,hogy legyen,de nem találtam.

Még esetleg a liquidhallról vagy a tlc-ről rendelek olyat amit az AP-ről akartam volna…ott van fólia amit használtok és szerettek?

2 kedvelés

én annó az ap ről rendeltem 10db/ csomag igaz 18650 volt de tökéletesek.:wink:2 akksit át is fóliáztam vele már.:grinning:

1 kedvelés

De melyiket?Mert azt írták,hogy merev…vagy kemény…valamelyik szót használták

1 kedvelés

Mindegy :smiley: Egyik sem fog tovább tartani a másiknál, ha olyan helyzet van.
Amelyik neked jobban tetszik.
Jelentéktelen ára van, így vegyél párat tartalékba.

8 kedvelés

Ezek zsugorfóliák. Szerintem mindegyik kemény. Amit mutattam, hogy lekapta a mod, na az nem kemény. :sweat_smile:

6 kedvelés

Ezt már nem hiszem el!
Annyira óvatosan vettem ki a töltőből az akkut​:cry:És valahogy mégis csak ilyen lett.:cry:
(Ez a nagyobb akkum.A kisebbre megrendeltem a fóliát…de most valahonnan erre a nagyobbra is rendelnem kell…ahonnan holnap az alaplét rendelem,ott nincs a nagyobbra való:cry:)

Ezt gondolom nem tehetem be majd a modba​:cry:
Próbáltam nagyítgatni a képeket,de homályos lett.Elnézést a sok képért,de hátha az egyiken fogjátok is látni,amit mutatni szeretnék.






Gond nélkül berakhatod, mert a + felénél sérült meg a fólia. Ahol pont megsérült van egy fekete korong :smiley:

1 kedvelés

Szia. 1 akkus modoknál általában a + felén (ahol az akkud sérült) van a rugós csatlakozó. Elméletileg a sérült részen nem érintkezik a mododdal. Most már kiváncsi vagyok milyen töltőd van ami ennyire felhasználóellenes. :smiley:

Szerk.: Egyre több modot látok a most megjelentek között ami már annyira hülyebiztos, hogy az akkufészek oldala gyárilag szigetelt.

3 kedvelés


Biztos,ahogy vettem ki,beleakadt valamibe,mert fél van marva…

Én nem értem. Nem látok a töltőn semmi olyat amiben elakadhat a fólia. Biztos, hogy a töltőbe be-ki mozgatas közben sérült?

1 kedvelés