Akumlátor csere

Sziasztok, van egy OBS modom ,nagyon szeretem, de az aksi már nincs ott a toppon . Lehet esetleg valahogy cserélni benne ?


1 kedvelés

Lehet. Csak akkut nem nagyon fogsz bele kapni. Inkább kezdd el keresni az utódját.:pensive:

Mázlid van, hogy az akku gyengélkedéséig bírta az micro usb és az elektronika…nálam 2 hónapot ment 5-6 éve
De lehet már írtam erről :thinking:

Akkor meg is oldottad…:slightly_smiling_face:

Köszönöm a válaszokat , szét szedett már valaki ?
Nem találok semmi csavar rajta .

Szinte a második modom volt :smiling_face:még így két év után is működik,de mtl felhasználásra használom​:grin:
Jó,azon tekerek na :rofl:de műkszik.
Igaza van,nézz utódot,cserélhető akkuval OBS X ,ha ő tetszik.

1 kedvelés

Aksit vedd meg @Zsolt68 tól

1 kedvelés

Arra emlékszem, hogy azt a méhsejt-es lapot lekaptam róla mert ragasztva van…csavar nem rémlik, hogy lett volna alatta…dobtam inkább a kukába anyázva :grin:

Először is, “Ne ess pánikba”!
Ha már véglegesen elhasználódott az akkumulátorod, már nem lesz mit vesztened és az alábbi videó alapján indulhat a kaland:

Csere akku nagy valószínűséggel fellelhető pl. akku, rc, modellező boltokban és oldalakon.

Valami 23550 méret rémlik, pici,vaskos egyedi méret. Szét lehet kapni viszonylag szépen, de a cseredarab elég reménytelen. Az enyém 3 évet húzott, a kölök törte rommá.

Szerk.: Látom,közben megjött a mozis segítség

23600as 3000mA
Video: 19:38

3 kedvelés

Hát na,nem az a megszokott átlagméret.

Köszönöm szépen mindenkinek , meg kaptam minden információt amire szükségem volt , szuperek vagytok :slightly_smiling_face:

1 kedvelés