Eleaf iJust S kérdések

Sziasztok!
A mai napon kaptam kézhez a futártól az első e-cigim, egy Eleaf iJust S-t.
Első kérdés, hogy ez a kontakthibának tűnő jelenségre, amit kis csavargatással átmenetileg meg lehet szüntetni, van-e valami bevált végleges módszer? Neten azt találtam, hogy van aki tekergeti az akksit, van aki asztalhoz csapkodja, de egyik sem végleges megoldás. Harmadiknak találtam, hogy egy nagytakarítás+új porlasztó is megoldhatja a gondot, ezt este tudom csekkolni.
Másik kérdésem, hogy az egyik oldalon azt találtam, hogy az Aspire Triton 1,8 Ohmos porlasztója is kompatibilis az eszközzel és effektive MTL-ként lehet ezzel használni. Ezt próbálta már valaki? Összehasonlításképp szeretném kipróbálni, de ha kamu és nem működik, nem költeném rá a pénzt.
Harmadik kérdés pedig az eszköztől független: Milyen alaplevet és milyen aroma márkát javasoltok? A gyümölcsös ízek amiket elsődlegesen használnék.

1 kedvelés

Az első kettőre sajnos nem tudok válaszolni, de a harmadikra próbát teszek. Alapot én a TheLiquidCity oldalról szoktam, de a JuicyVape is megfelelő lehet úgy hallottam. Aroma ügyben azt tudom mondani, hogy a Dinner Lady családban eddig még nem igazán csalódtam, megtalálható az előbb említett TheLiquidCity oldalon is. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Köszönöm a liquid tippet, ki fogom próbálni. Ahogy nézem árban is elég jó az oldal. Összekészítés, szállítás meddig szokott tartani átlagban ott?
A kontaktos hiba takarítás és porlasztócsere után megszűnt, 0,5-ös porlasztóval meg nem is érdekel már az MTL :smiley:

2 kedvelés

Általában 1-2 nap a rendeléstől a szállításig, ha munkanap délelőtt leadod a rendelést akár másnap csengethet is a futár, de az azt követő napon biztosan. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szuper, ki fogom próbálni! Köszönöm az infót!

2 kedvelés

Igazán nincs mit, hiszen ezért is vagyunk itt. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés