Eleaf istick t80 valami nem kerek

Hello,

Tárgyban említett cuccot vettem kb 2-3 hete.
Volt hozzá 1 porlasztó pluszban és még vettem egyet mellé, tehát 3 porlasztóm volt.

AZ egyiknél egyszer elfogyott a cucc belőle -ilyenkor ugye égett ize/szaga van- feltöltöttem, de utána is az volt.

Beletettem a 2.-ak abban a pillanatban mikor benyomtam a gombot, h működjön, szerintem egyből el is szállt… (arra gondoltam, h esetleg az előző bírta az adott watt számon, az új meg nem) egyébként 40 watt körül használtam…

Utána a 3.-at is beletettem, azóta ez működik, de most ennél is ugyanaz van, mint az elsőnél volt, égett ize/szaga lett, sőt néha ha belenézek az átlátszó tankba, miközben gyomom a gombot látni lehet, h felizzik.

most 0,6ohm-os van benne

Mit csinálok xarul?

Köszönöm!

Gondolom a porlasztón írják a watt tartományt tól-ig,nem sok neki a 40? :thinking: :saluting_face:

Köszönöm! fától az erdőt tipikus esete :smiley:

Csupán egy kérdésem maradt, van vmi ajánlatotok, hogy honnan érdemes venni ilyet? ÁR/ÉRTÉK arány etc…

Köszi!

Gondolom ilyen?

2 kedvelés

Igen, ezek szállítanak magyarországra?

2 kedvelés

Igen . :saluting_face:
Lehet be kell regelni,hirtelen találtam,azt hiszem rendeltem már tőlük régebben,szita az agyam.
Úgy tudom vannak rendszeres vásárlók itt. :thinking: :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Itt is van csak drágább.

1 kedvelés

Áhh esélytelen, kellet csinálnom egy revolutot hozzá, pénzt is tettem rá, majd a hogyan csináldban totál más van, mint az én appomban…

30 eur felett ingyen szállítás…kb 5 nap.

4 kedvelés

Köszi,

Melyik ohmos kéne nekem?

1 kedvelés

Bocsi, ez költői kérdés volt…közben elolvastam amit írtak :smiley:

1 kedvelés

Jó kérdés…

0.4 magsabb watt, sok levegő, dl
0.8 közepes watt, kevesebb levegő, de azért levegős, rdl
1.2 kevés watt, kevés levegő, mtl

Szerintem a 0.8 a félút, aztán utána mehetsz fejjebb vagy lejjebb.

4 kedvelés

Köszönöm!