Elcseszett keverés Sweet Chemistry-Biscoff Cheesecake

Én a nagyon ügyes jól megdupláztam véletlen a nikotint a liquidben. A probléma az, hogy az alap aroma készlethiányos. Szóval, kérdésem, mit lehetne mellé tenni mert csak ezt az egy aromát külföldről nem rendelném be ha nem muszáj.

2 kedvelés

Megadom a címem! :rofl:

1 kedvelés

A 9-est dupláztam :face_with_hand_over_mouth:

Hát, az szívás, ha felezni akarod a teljes mennyiséget kell duplázni, 18-ast még én se szívesen pöfékelnék. :sweat_smile:

Tanulópénz? :thinking:

gondoltam én is naívan keverek még egy kört nullásba és összeöntöm, hát erre készlethiányos.

Sima alappal felhúzhatod, sok íze nem fog maradni. Viszont gazdaságos lesz!

Vagy felhúzod alappal és belerakod a maradék aromát, esetleg 10-esre, 11-esre kevered, az még talán elmegy, de ez csak elmélet, lehet jobban jársz, ha elengeded.

Esetleg más ízzel kevered, ez meg mint alapot használod.

most épp az az ötletem van, hogy valami egyszerű, de nagyszerű áfonya, vagy ribizli jó lenne bele

Vanilia, fahéj, ezek mehetnek még hozzá ízben, aromamesternél olcsón kapsz aromát hozzá.

ez is onnan van. most valami ilyenben gondolkodom, csak hűsítő nélkül, végül is a sajtorta szereti a bogyós gyümölcsöket a való életben is

Hát a kutyulás veszélyes terep, egy próbát megérhet.

vagy ez, vagy a lefolyó, előbb azért megkérdezem, mikorra várható, ha nem tudja jöhet a sajttortára az áfonya öntet :smiley:

más hazai shopból másik gyártó sajttortájával keverve esetleg?

1 kedvelés

nem tudom. Most épp ez az ötletem tűnik a legkevésbé rizikósnak TPA Berry Mix 5ml - vape42.hu

Á caffe mill sajttorta fekete ribizli :pinched_fingers:

Próbáld ki ezt:

Az értékelésnél a recept.

Tisztelettel

1 kedvelés

Beszéltem Istvánnal, hát a készlethiány kb fogalma sem tudja meddig áll nála fenn. Ajánlata inawera sajttortával húzzam fel. De mivel azt max 5 százalékban kell keverni, így a vége az lesz, hogy jön az általad ajánlott is és megcsinálom a receptet, valamint a mostanit felhúzom a sima sajttortával.

1 kedvelés