Eközben Ausztráliában (angol nyelvű)

Ausztrálok új szabályokat hoznak.
Nikotinos e-liquidet csak receptre kapni, egyszer használatos e-cigi betiltva, és még egyéb más szabályok mely a vaperek életét nehezíti majd ott.

:face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting:

2 kedvelés

Gondolom azért, de csak tippelek…dobpergés…rákrudat veheted tovább. :sweat_smile:

Szánalmas…

2 kedvelés

:joy: éjjen… gondolom majd követjük itthon őket mi is mint minden másban másokat…

2 kedvelés

Ausztrália a globalisták inkubátora…ami szart ott rátudnak erőltetni a jórészt gyökértelen népre azt a világ többi részére is ráöntik…persze miután minden identitásuktól megfosztják a népeket

2 kedvelés

Ugyan olyan görbe a kifli ott is,csak nem mindegy hány darabot tudnak venni a fizetésükből :wink:
Ebben követném őket másban nem :smiling_face:

2 kedvelés

Ott nincs kifli :rofl:

Értsd jól :joy: de a lényeg átment :grin:

Gyerekeim kint élnek, baromira lesza@rják a dohányzást/vapet ők is és a munkatársaik is. Pedig van köztük paki indiai európai újzélandi kínai. Jobban érdekli őket,hogy az angus marha ára ne emelkedjen. Kb 15%-a lehet a lakosságnak akit érint. Ott füstöt/párát nem fújkod az utcán szinte senki. Mert gáz! De kegalább szarul élnek :slight_smile: Évi 110000$+bónusz a fizetés az árak meg mint nálunk. Sajnálom őket szivemből.

7 kedvelés

Hát én pedig vissza nem mennék oda élni…sőt, egyelőre látogatóba sem. Mehetnék bármikor és most kifagy a seggem is itt, de akkor sem.
Mikor ott voltam gyakran ide vágytam, mikor itt voltam akkor pedig oda…na ez utóbbi változott meg 2020óta.

2 kedvelés

Minden jobb ami nem itthon , de közben mégsem. Pro és kontra mindig van. Sose lesz olyan hogy jó, csak kérdés hol ki hogy van elnyomva, és mennyire van fent vagy lent a megélhetési rátája. :slight_smile: Nekem országok tekintetében Olasz ami egy favorit, és arra megy a tervezés hogy oda költözöm családdal.

De ez még hosszú folyamat lesz. :slight_smile: Ott sincs kolbászból a kerítés de nem köpnek szembe az utcán mint itthon :smiley:

2 kedvelés

Szomszédban a zsíroskenyér is jobb :disappointed_relieved::joy::thinking: (hogy mi hová lyukadtunk ki bő 10 év alatt…asszem tekerek egy xanaxos karamellt).

Persze, a pénz faszán hangzik, de amikor az aldi parkolóban kerülgeted a gigamega halálos pókokat, kígyókat, azért csak visszavágysz az Alföldre. :rofl:

Szóval nekem az a 110k nem néz ki nagyon csábítónak, sorry…

Tudomásul kell venni,ami ott mozog az meg akar ölni :slight_smile:

Na, az a huntsman pók pont kivétel…max infarktust kaphatsz tőle ha meglátod :rofl:
Pl ha a wc ülőke alól terem rajtad :imp: :grin: :rofl:

Kicsit több mint 8 hónap alatt abszolút nem találkoztam veszélyes állattal a városban. 1 hónapot voltam a sivatagban opált bányászni, ott még kerestem is, de ott sem találkoztam. Lehet mázlim volt.

2 kedvelés

Inkább a trópusi részekre jellemző a veszélyes szárazföldi dögök jelenléte lakott területeken. Adelaide, Melbourne környékén már inkább csak a 5-10cm-es csótány veszélyes a szívre :rofl: …jah, és az ingatlan árak, de az mindenhol :rofl:

Emeljük adót, hogy védjük a gyerekeket​:sweat_smile:

4 kedvelés

Magyarországon a legnagyobb “PEDROfill” az illegál vép :roll_eyes: (ja nem…)

1 kedvelés