Az olaszoknál is kezdődik

Ezt ma kaptam,az Emporio-tól:


Google fordító,de a lényeg,hogy tilos akciózni​:cry:

11 kedvelés

Szabad világ…hurrá…mi jön még.

4 kedvelés

Nagyon remélem lesz valami helyette, ha nem is legalább ingyen posta! :wink: :thinking:

2 kedvelés

Az egész euban ez lesz…

3 kedvelés

De komolyan, valaki erre teszi fel az életét, hogy ezer apró szemétséggel még nyomorgassa az embereket? Gondolom, nincs itt semmi komolyabb probléma, mint a vape :rage:

4 kedvelés

Az emberek mindig is nyomorgatták az embereket, nem változott semmi, max az eszközök mások.

5 kedvelés

Egyszavas válaszom van rá :igen.
Kerestek olyanokat akiket nem sarcoltak még meg :man_shrugging:
Mindenhol ezt olvasom most pl ausztrál,angol stb……

3 kedvelés

Ez esetben nem a sarcolás a cél, hanem az ellehetetlenítés. :frowning:

3 kedvelés

1 napra lennék szuperhős…fél napig csak a gödröt ásnám.

3 kedvelés

Ha én lennék OTT,vagy más olyan helyen,én intézném a sorsát pár embernek. :man_shrugging:nemcsak ebben az ügyben :wink:

3 kedvelés

Rosszul írtad !!!
Ásatnám helyesen :hugs:

3 kedvelés

Nekem is legalább annyira tűnik szemétkedésnek, mint bevételi forrás reményének. De ezt a világot már piszkosul el is bonyolították, 2020 óta meg keményen hanyatlik.
Úgy látszik, nem mindegy, hogy egyesek a kórházat vagy futballt szeretik, dohányosok vagy sem, stb…

5 kedvelés

Ha egy kicsit is belegondoltok, ekkora szar azóta van, hogy megjelent a kicikinai Elf Bar ezt már nem nézhette az EU. tétlenül.
Mindenhol az online kereskedelem égisze alatt hoznak különböző szankciókat, mint nálunk például a blokkolt weboldalak, Olaszban akciók, ki mit tud kitalálni, nem tudom csak sejtem, az a leborult szivarvégit! :angry: :rage:

6 kedvelés

Igazad van,de az a kérdés ki szoktatta rá az embereket a bar-ra,és miért azzal töltötték fel amivel.
Most meg meghúzta valaki a vészféket mindenhol :thinking:elgondolkodtató……

4 kedvelés

Szerintem meg azóta, mióta komolyabb eszközeink vannak, mióta az elektromos terjedése már ténylegesen veszélyeztetni képes más iparágak bevételeit. Amíg szinte csak a cigiformájú állt rendelkezésre, a kutya se törődött vele. :thinking:

4 kedvelés

Fél nap nem elég​:rofl::rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Nem merek belegondolni,mi lesz a vége​:thinking::thinking::thinking:

2 kedvelés

Amit a nép eltűr nekik…de lesz itt még cifrább is ami a vape-nél jobban fog fájni…persze úgy lesz tálalva, hogy a “mi érdekünkben”, hogy legyen elég hiszékeny aki tapsolva önként akarja. Ismerős szitu…

4 kedvelés