Egy régi tank felveheti a versenyt az újakkal?

Pont akartam írni én is,hogy óriási az a levegő nyílás,tök jó hogy adták anno hozzá a szűkítési lehetőséget,fura ez a hézagos nem hézagos tekerés kérdése,én vissza áltam egy ideje a nem hézagosra,igaz én nagyon szűk mtl preferálom és 2 es magra tekerek vagy ni80 vagy ss sima szálhuzalból és másik érdekesség,hogy 30ga méretek jöttek be ízek terén a huzalokból,nálam nem hozták meg a nagy áttörést a claptonok,de nem is bánom,tökéletes ízeket kapok így szűkbe,ilyen 1.2-1.8 ohmot simán tekerek a Kayfunjaimba belőlük és 9.5-12.5 watt között tökéletes ízek jönnek,egy alternatívának jól jöhet.Éppen ma tekertem egy picit beteg 2ohmos a Primeba és olyan tömény törökdohány ízt ad9.5 watton,mint még soha ezidáig​:smile:Rengeteg időt töltöttem az ízeim tekeréssel való javításával nálam ezekre a szűk beállításokra ez vált be,pl a Lite is megjött elmostam és első volt,hogy belepróbálltam és vettem is szűkebbre a levegőjét…mindenki más,de ami biztos tömény ízekre mtl be szűk levegő egy jó megoldás,meg pici chimneys tank választás​:smirk:

2 kedvelés