Égett ízt érzek minden szívásnál. Mi lehet a probléma?

Azt hiszem kész vagyok, elfelejtettem mindenről is képet csinálni. Annyit csaltam hogy tekerni lusta voltam és a hozzá adott 0,6 Kanthalt használtam, valóban lehet kicsit szűk de 100% jobb mint a porlasztó. De az érzés, hogy nem folyik nem szörcsög hát az valami leírhatatlan, nekem kezdésnek tökéletes, lehet azért mert még nem tudom mi a jó, de árban ő volt a legkedvezőbb és nem bántam meg egyáltalán, Baszus mintha a 3mg liqvid erős lenne érdekes :thinking:.
Így nézzünk ki.


És még annyira jó hogy nem kell 10 mp is szívni hogy legyen már valami. Na most míg írom a véleményem érzek valami bibit, égett íz na ez miért van, ne már, de teszem hozzá nem minden szivásnál érzem :thinking::thinking::thinking: mi lehet a bibi?

9 kedvelés

Szia sok a vatta és nem viszi a lét…

7 kedvelés

Ohh akkor holnap vatát cserélek. De nem érzem mindig csak ha hosszabbat akarok bele szívni. Csak egyszer jelentkezet ez a helyzet azóta jó. Csak féltem nehogy kevés legyen :rofl::rofl:

2 kedvelés

Hát ez ilyen majd rá áll a kezed a mennyiségre és jó lesz. Ha igy van akkor már nem is nagyon sok az is számit mekorát és milyen hosszan szívsz :grin: :wink:

4 kedvelés

Azt a vatát amit vettem bele se sikerült tennem, azt használtam amit adtak a dobozba :rofl::rofl:

A mag átmérő(tekerés belső átmérő) 2szeresét kell leválasztani a vattából kicsit össze sodorni és úgy bele húzni a tekerésbe majd méretre vágni…

5 kedvelés

hány ohm a terés benne?lehet sok a w neki talán 10w indulj

2 kedvelés

Szerintem mivel csak néha száraz neki igy túl szívja túl sokat egymás után…

1 kedvelés

0.63 ohm volt hozzá tekerés, a tekeréshez holnap állok neki. Akkor van gond ha nagyobbat szívok bele 5-6 mp es shlukk nem gond de amúgy elég is annyi, holnap megprobálom kicsit kevesebb vatával jó lesz az szerintem. A tekeréstől lehet jobban félek

1 kedvelés

Ha sok lenne a watt akkor már a slukk elején is égett ízt éreznél. Mivel nem mindegyik slukknál érzed így az van amit @Janos_Groszeibl írt. Ha megszivja magát a vatta akkor nem érzed, de amint porlaszt már nem tudja olyan gyorsan megszivni magát így a slukk vége éget. Nem feltétlen kell tekerést cserélnéd, csak holnap vattázd újra. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Else hiszitek milyen boldog vagyok, hogy rátok találtam, én még ennyi segítő kész emberrel sehol nem találkoztam, egyszerűen mind egytől egyig fanasztikusak vagytok, ha ti nem vagytok szenvednék a porlasztóval és nem tudnám hogy ez 100 jobb. Tényleg olyan jó érzés, hogy nem folyik sehol a liqvid nem szörcsög bele a számba ááá hát ez csúcs szuper, és mi lesz ha minden tökéletes lesz. Bele kéne még mélyülnöm a liqvid keverésbe is na majd holnap, késő van már ahoz. Pedig azt is kéne mert már kifogyoba vagyok de állítólag neki nem nagyon kell érlési idő

6 kedvelés

Mi pedig attól vagyunk boldogok, ha Te boldog vagy. :heart_eyes: Nem vagyok Heisenberg szakértő, de én minimum 3 napot adnék neki. :slightly_smiling_face: Bár a legjobb, ha 1 hétig áll. Ahonnan rendelted a leírásban nem volt valami infó az érési időről? De mindemellett van aki azonnal szívja amint bekeverte, ezzel sincs baj egyébként. Csak én ilyen hülye szabálykövető vagyok. :joy:

4 kedvelés

Van egy Heisenberg fan ismerősöm azonnal szívja állitólag az a legjobb…

2 kedvelés

Heisenbergnek nem kell idő, olyan brutál, hogy átmegy az íze frissen is. Idővel finomul azért, szóval ártani nem árt neki a pihi, de nem azért kell neki, hogy legyen íze, hanem, hogy kitisztuljon, kicsit harmonikusabb legyen, frissen rusztikusabb. De ha rákattam az ember, akkor mindegy is. :grin:

Tényleg de rég szívtam már, lehet megint beszerzek belőle, csak meg kéne már kostolni a 12 ízt is valamikor, ami a kamrában várja a sorsát. Ejj, de nehéz a véper sors. :thinking:

8 kedvelés

Atya ég… Annak idején ezekből a videókból nagyon sokat " okosodtam ". Alig vártam, hogy jöjjön az újabb videó. Ezek a videók már az alapjait képezik a Magyar vaper történelemnek.

4 kedvelés

Én is végignéztem az egész sorozatot, anno, amíg még fent volt minden.

1 kedvelés

Emlékezetem szerint én anno lementettem őket, csak tudnám, hogy hová. Valószínű kiírtam DVD-re, azt meg jól elrejtettem…

2 kedvelés

Legjobb a Dávid érthetö még nekem is.Én is elmentettem az összes videóját. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Probléma orvosolva, egy vatázásban szűz kéz képes ilyenekre, valóban sokkal jobb sőt nincs is próbléma hogy kevesebb vatát tettem bele, nagyon izgalmas ez a Vape villág, főleg ilyen sok segítőkész emberekkel meg még jobb.

7 kedvelés

Örülök a sikernek!Hajrá!Hajrá! :slightly_smiling_face:

2 kedvelés