Égett ízt érzek minden szívásnál. Mi lehet a probléma?

Ez a vata mennyiség eltalálása hát nekem nem annyira könnyű, olyan jó lenne valaki ide ülne mellém és úgy mutatná meg :rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Az nem lesz egyszerű Debrecenből :joy:
Nem kell neki sok amúgy .
Milyen vattád van ?

Nem kell félni tőle, én 3 éve építek, de a mai napig van, hogy nem találom el elsőre. :grin:

A japán muji azért jó, mert lapban van, ollóval könnyebb vágni méretre, a super sorb meg pont belemegy a 2.5-es magba. A titanium fiberrel már gondba vagyok, mert tépkedős, azokat nehezebb méretezni vastagságra.

2 kedvelés

Akkor ha megyünk haza megkereslek Zoli :grin::grin::rofl::rofl: Létavértesi vagyok amúgy. Debrecen egy köpésre van. Decemberbe megyünk haza meglátogatlak :rofl::rofl::rofl::rofl: egy közös építésre :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ejjha ! Ha most lennék katona mondanám hogy
FŐDIM VAGY ! :heart_eyes::hugs::hugs::hugs::hugs:
Simán ,és nagyon szívesen ha tudok segítek bármikor !

3 kedvelés

Nem felejtek, szavadon foglak :rofl::rofl:

4 kedvelés

Állom a szavam ! :wink:
Fődim ,milyen a torma idén ? :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

2 kedvelés

Azt már tudom ha sok a vatta akkor jönn az égett íz, és mivan akkor ha kevés a vatta ? :smiling_face::smiling_face::smiling_face::smiling_face:

4 kedvelés

Szörcsög, pattog, folyik.

4 kedvelés

Nincs mese el kell találni azt a fránya vata mennyiséget akkor

5 kedvelés

Hát, az sokat segít. :grin:

4 kedvelés

el bizony az sem jó ha túl sok és az sem ha túl kevés közép tályon kell legyen csak érzéssel​:wink::blush::sweat_smile:

5 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.