Égett íz új porlasztó, friss vattázás esetén? Van megoldás!

A videóban szétkapja őket, mint floki a lábtörlőt. :slight_smile: Pedig ezek mind tiszta újak. Azt viszont nem láttam, hogy össze is rakta volna utána őket. Szerinted ez vatta? Mert nekem nem sikerült velük semmit sem kezdenem, amikor megpróbáltam felújítani őket. Az egyáltalán vatta, ami bennük van? Amiket én újra tekertem, és vattáztam, folytak, mint az állat, vagy úgy sikerült, hogy nagyon melegszik, de gőzt szinte semmit sem ad. Általában megrepednek, amikor megpóbálom újból összepréselni. Nem arra találták ki, hogy bárki fel merje újítani. Sőt, szerintem azért is olyan szűk a hely bennük, hogy házilag még véletlenül se sikerüljön. Van egy felső levegőzésű poris kazánom, a kínai Polar Night, annál már volt egy kis siker. De csak úgy, hogy a porlasztót fémház nélkül készítettem el bele, és belső vattázásúvá alakítottam, mint az újraépíthetőseket. A Coilra kívül tekert vatta teljesen átadja a hőt a fémháznak, és ezért nem ad ki gőzt. A vatta két végét meg kidugtam a furatokon. Ennek szerencsére csak 2 beömlő nyílása van, nem 4. De az ízével még mindig nem vagyok megelégedve. Soha nem lesz olyan, mint a felújíthatós Siren2. Ott kereken 1 ohmot tekerek, 3,5 mm-es fúrószáron készítem, annyi vattát teszek bele, hogy egy kicsit fogja, de ne szoruljon. Annál elég jó ízek vannak. A másiknak azért nincs íze, mert DL? Azokban a sok levegő annyira felhígítja a gőzt, hogy szinte semmit sem érzek. Nem is tudom, hogy mi a jó egyáltalán a DL-ben? Azt csak a látvány kedvéért találták ki?

2 kedvelés