Ecigi = mellkasfájdalom?

Sziasztok, köszi szépen a sok választ.
Az első kérdésre válaszolva, nem, nem dohányzom, az ecigit úgymond “hobbiból” vettem, nem minden napi használatra, tehát az volt a célom hogy hetente párszor előveszem. Bár ha úgy nézzük hetente párszor cigiznék lehet nem károsítana annyira, de mégis jobb az ecigi, nem füstöl, stb…

@Vaperina_Kinga Joyetech Exceed Grip Pro kitem van, és ami alapból bennevan porlasztó tehát amit jelenleg használok az a Joyetech EZ 0,4 ohm-os porlasztója. 30 wattot tud a porlasztó, megkérdeztem egy jóbarátomat, aki azt javasolta tegyem fel maximumra, abból baj nem lehet. Hát, lehet hogy abból lett. Kaptam hozzá egy 1.2 ohm-os porlaszót is, ami 7-13 wattot tud, esetleg érdemes lenne azzal megpróbálnom?

Köszi @Peter_Petrovszki , én elképzelhetőnek tartom hogy ez lehet a probléma forrása hogy eléggé sok watton kezdtem el egyből, a 0,4-es porlasztóval.

Szóval, próbáljam meg a másik porlasztóval, ami nagyobb ohm-os? Vagy inkább addig ne szívjam, amíg rendbe nem jövök?
Jelenleg nincs ez a nagy fájdalom a tüdőmbe, de néha levegővételkor előjön és akkor tud fájni, lehetséges nálam is egy tüdőgyulladás? Most még pár napot várok, találtam itthon még ilyen gyulladáscsökkentőt bár csak 2db-ot, azt beszedem szerintem és ha nem múlik mindenféleképpen elfogok menni háziorvosomhoz.

5 kedvelés