E liquid keverés

én nem nézem nem ér semmit kinek mi vagy haverok írják.Akkor már inkább itt amit mondtok az sokkal többe van mint ha csak magamtól vennék FA ry4-et. :joy:

3 kedvelés

Gyümölcs-Bombo
Dohányos-Journey,Saint Clouds
Jeges gyümi -Drifter bar
Ez meg elvileg most érne be de már huss :joy::joy:



Nekem ezek :smiling_face:

8 kedvelés

én most rá kaptam a bombo-ra van belőle sok ami ízlik

4 kedvelés

Eskü ez volt az első gondolatom​:rofl:Az összes desszert,kávé ,tésztás ,sütis îze a big-nek förtelmes utóîzű.

3 kedvelés

igazából legutóbb ismerős kevert be ilyen epres shake ízű liquidet, megkóstoltam, de az a tejsavós utóíz ott is befigyelt, de meg nem mondom milyen márka volt, mindenesetre ezek a tejes kókuszos dolgok nem váltak be :smiley: de hogy ennyire…:smiley:

2 kedvelés

megkóstoltam a másikat ami cappucino ízű, annak nem volt most ilyen utóíze egész jó lett :smiley:

2 kedvelés

nekem az első gondolatom az volt hogy tuti romlott a liquid mert ilyen ízt eddig csak romlott tejtermékeknél éreztem, vagy annál se :smiley:

3 kedvelés

Elsőre olyat vegyél ami ízlik ha eszed.
(Tojásos nokedli nincs :grin:)
Süti ízben,italosban nem találtam olyat ami húazannya…
Gyümölcsben keress ha az jön be.

6 kedvelés

gyümölcsösből rosszat még én se szívtam :slight_smile: tojásos nokedlis kár pedig az biztos bejövős lenne :smiley:

3 kedvelés

Sajnos hazudnék ha azt mondanám,hogy nem lesz még ilyen…Ez benne van…mint bármi másnàl…mindenkinek màs a tuti…én ma zsömlével ettem a csokit​:rofl:

3 kedvelés

Nekem más jutott eszembe P :grin:

2 kedvelés

Olyan csak igaziba van,a műízű nem kell :joy::joy::joy:

2 kedvelés

Te, ezek Infineonos sárga címkék? :grin:

(Ott volt ilyen anno…)

2 kedvelés

Ööö :thinking:az úgy volt hogy​:thinking:egyszercsak elkezdett lenni :grin:
140 cm széles tekercsben van 25 méteres,de olyat vágnak a srácok amilyen kell nekem :smiling_face:

5 kedvelés

Tök jó cucc :grin: (nekem is valahogy maradt egy 200 db) ez sajna csak 15 évre lesz elég.

6 kedvelés

talán tényleg hagyd érni.
Keverd el jól.

3 kedvelés

Sokszor megszívtam anno hasonlóképp, még jó hogy letudtam passzolni akkor még a folyadékokat pár ízléstelen ismerősömnek. :laughing:
Én általában gyümölcsös dolgokat vapelek és megesik hogy az első 2 napban az íze nem túl izmos de ~4.-napra viszont életrekel.
Megesik hogy van ami nekem csak mesh porlasztókkal szívható mert úgy teljesebb az íze. :thinking: (Nekem legalább is.)

3 kedvelés