Dwarv klón

van 2db klónom is azokkal sincs gond. Szerintem egy meg gyötört darab van nálad. Én nem vennék hozzá eredeti tank palástot inkább vennék egy új klónt.

3 kedvelés

Vegyél egy olyat mint @Bea ,ami a címben szerepel ,üvegpalástos.

3 kedvelés

Épp időben érkeztél @Peva71 :hugs::hugs::hugs:

Már szólnom se kell, elég ha itt vagyok :blush::joy:

4 kedvelés

2 kedvelés

Nekem eddig két palástot sikerült eltörni, mindkettő üveg volt, és mindkettő esetében én voltam a lyukas kezű. Az üveg nem szereti ha magasból esik. A byka palástjával semmi gondom…

1 kedvelés

Még nem törtem el ,de betáraztam párat üvegből és polikarbonátból​:rofl::rofl:

1 kedvelés

Még egyet sem törtél el? Ügyes vagy :slightly_smiling_face:
Mondjuk már én is mindet úgy veszem, hogy a pótnak is legyen pótja, pláne ha üveg :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

A leg fájdalmasabb: steam tuners palást ráadásul ritka darab az utcán bontottam ki annyira vártam …kár volt… :face_with_hand_over_mouth: :joy:

Kibontottad és annyi is volt neki? :roll_eyes:

Ki esett a kezemből…

Én is​:sweat_smile: Van tankom amit első elmosás elötti szétszedésnél törtem össze​:rofl:

Nekem az volt fájdalmas, amikor brunhildet mostam el ajándékozás előtt, és a palástot sikerült eltörni, szégyenltem magam :roll_eyes::pensive:

3 kedvelés

Elrepesztettem pár napja a tőled kapott Bishop füstös palástját, pedig csak vissza akartam tenni a tankra. :pensive:

3 kedvelés

És van hozzá másik?

1 kedvelés

Van igen, nem csináltam belőle nagy gondot, csak úgy szebb, mert passzol a drip tiphez. :sweat_smile:

2 kedvelés

Cseréld ki a drip tippet is :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

De hova tűnt Feri?

Megjött a nyugi bogyó, akkor már nem is olyan érdekes :joy::joy::joy:

Mondta az Oszkár…