Dvarw palást

Sziasztok! 22-es Dvarw mtl rta-hoz keresek egen foldon uvegpalastot, de nem talalok. Van valami infotok rola esetleg, hogy barmelyik masik tank palastja passzol-e ra? Vagy valahol lehet kapni, amit eddig nem sikerult megtalalnom? Minden megoldasnak nagyon orulnek.

Koszonom :grin:

1 kedvelés

Szia!

Esetleg itt:

https://eliquidonlineshop.com/315-dvarw-rta-mtl-fl-22-es-alkatreszei.
Azt azért nézd meg, hogy a régihez vagy az FL-hez veszed.

4 kedvelés

Szia,

fasttechen minden is van.

https://www.fasttech.com/products/0/10051828/9727590-yftk-replacement-glass-tank-for-dvarw-mtl-fl-22mm

2 kedvelés

Szia 24mm is jó neked ugyan az a belseje csak vastagabb az üveg

2 kedvelés

Koszi mindenkinek. Arrol nincs infotok esetleg, hogy masik tank palastja passzolhat-e? Fasttechet ismerem, de jobb szeretnek minel elobb hozzajutni, de onnan is rendelek par darabot.

Amit én ajánlottam onnan másnapra megjött nekem.

2 kedvelés

Hát gondolom ez a palást kompatibilitás könnyebb mint a kazán kombó ugye belső átmérő külső átmérő nyakánál és magasság. Külső átmérő falvastagsag függvényében csak le lógni tud esetleg de tömitve van . Össze kéne szedni ezeket a méreteket igaz nem rohonagal mindenki a farzsebében tolómérővel :sweat_smile:

1 kedvelés

Esetleg fb-on keresztül felvenni a kapcsolatot a “Gőzlérforgácsoló”-val? Csak egy tipp…

1 kedvelés

messengeren kell neki írni én ott szoktam.:wink::blush:

2 kedvelés

Olyan tagunk is szokott Neki írni akinek nincs Facebookja, úgyhogy talán itt is válaszol majd. :slightly_smiling_face: @szasza4791

5 kedvelés

Így igaz.
Nekem tegnap estéről, ma reggelre válaszolt.
Szívesen segít. Várja a munkadarab méreteit…
Írjál Neki bátran!

3 kedvelés

Nekem van egy dwarv, copervape. Azaz klón. A csere palást még érintetlen. PEI vagy PC PALÁST, már nem tudom… Nem üveg… Már nem használom a tankot mert o-gyűrű csere kell neki. Nem foglalkoztam vele nagyon mert van más tankom is… Ha passzol rá akkor elkuldhetem. Csakhogy én Romániában élek…

1 kedvelés

En beszéltem már vele többször is messengeren. És válaszol mindig… Higgyétek el… Van h később, de válaszol…

4 kedvelés

Koszonom mindenkinek.

1 kedvelés

Koszonom, nem terhelnelek ilyennel, ugy tunik sikerult szereznem egyet, a tobbit pedig berendeltem kinabol.

1 kedvelés

Koszonom szepen, ha mindenigaz sikerult egyet szereznem.

2 kedvelés

Persze ez így van,csináltattam már vele vagy 7db drip tippet​:wink::grin:profi szakember.Mindenben segít.

2 kedvelés