Dwarv klón

Viszont én csupa hasznos dolgot küldtem.
MOD, huzalod is van bőven(Ni80 28GA). Csípőfogó, kerámia csipesz.
A Knipex csípőfogót nem adtam el, szerintem csak én vagyok annyira elvetemült, hogy egy 7.000Ft-os fogóval vágom ezt a vékony huzalt, meg egy 5.000Ft-os Fiskars varróollóval a vattát. :grinning:

1 kedvelés

Annak idején mikor kezdtem én is az rta vonalat, nagyon sokat bénáztam. De rengeteg segítséget kaptam itt, mindenkitől… azóta nincs gondom…:smiley:

3 kedvelés

Tényleg, ha már itt tartunk van egy MOD-om, ami még nem kelt el. :grin:

Nem is rád gondoltam​:sweat_smile:

Nézzd mi hentereg itt velem!

Vettem dl kazánt 2 aksis moddal,mert az kezdő, meg 70-30 lötyit 3÷ ,azt nem tudtam mi van​:rofl:

Ja hogy amúgy a dl nem az én világom meg amúgy desszert mániás vagyok és a porlasztó egy fél vagyon hozzá?

Amúgy a hatásotokra már szeretem a dohányost is,de a legelső egy szörnyű lötyi volt amiből 100ml be is lett keverve​:rofl:

2 kedvelés


:face_with_hand_over_mouth:

4 kedvelés

Akkor még nem is láttál mindent…:grin:

1 kedvelés

Pityu nekem meg lesz egy kazánom amihez nincs modom​:rofl:
Meg ha így folytatom akkor egy k.va dühös férjem aki letiltott a vásárlásról amúgy​:rofl:

Szia! Nekem csak egy 16 milliméteres törpike Dvarw klónom van, ami szerintem a legjobb ízű az eddig próbált összes közt. Csak nézek, amikor valaki beleveri a csúfot a nagyobb Dvarw -okba, pedig ennek is ugyanolyan nagy a mindegy faktora, mint a By-kák - nak, amiket viszont @Janos_Groszeibl istenít. Valóban kiváló tank volna a Byka, ha nem volna neki csavarmenetje a műanyagból készült paláston. (Ami az első megszoruláskor letörik) A Dvarwhoz lehetne kapni üveget is, csak a fiam szokás szerint csak igérgette, hogy rendel nekem.

1 kedvelés

Mi a baj Ferenc a te byka-ád nem ugyan az amit én istenitek.
Ja és van fém végű palást is…

1 kedvelés

Én nem tudok úszni. Hülye víz! :roll_eyes:

Lehet, hogy a klónok anyaga más műanyag, de már úgy vettem, hogy a betekintő törött volt, nálam meg a szín műanyag palást adta meg magát. Egy menet maradt az alján, az is csak azért, mert oda alulra egy kicsit vastagabb O -ringet raktam. Csak egyszerűen rá volt szorulva, és gumikesztyűvel is csak a menetes rész nélkül jött le.

Ezért nem a tank a hibás Ferenc.

Lehet kapni fém menetes palástot a klónhoz is…ha van majom azt etetni kell…

3 kedvelés

Azért megkérdezném a tervezőt, hogy miért a műanyag palástba teszi a csavarmenetet a világon egyedül? Ugyanis az össze többi gyártó a fém részekbe vágja a csavarmenetet, úgy tervez. Csak ezek a fehér oroszok ilyen furák. A léelzáró csap miatt.

1 kedvelés

Venni kell mást ami fém menetes.

2 kedvelés

Sok gyártó alkalmazza ezt.Ha nem boldogulsz vegyél fémet.

2 kedvelés

Sok kazán van még ahol a műanyag betekintő is menetes, így csatlakozik a fém alkatrészhez, ezekből áll össze tartály ugyebár. Arról, hogy már eleve meg volt fáradva a betekintő arról nem a tank tehet, sem a fehéroroszok. És szerintem Te sem.

1 kedvelés

Az eredeti egyébként nem törik? Mert az a műanyag betekintő már régóta panasz tárgya volt itt másoknál is, ha jól emlékszem. Akkor meg a klónozók nem tudják, milyen anyagból kellene készíteni.

1 kedvelés

Nekem egy sem tört el megvan az összes tankjuk több típusból is van több darabom is semmi gondom…

2 kedvelés

Lehet, hogy az eredeti tank palástját kellene hozzá rendelni?