Dwarv gondok


Dwarv kipipálva, nyugdíjba vonult… Jöhet a helyére a legenda, az első rta cuccosom, az ares2…

7 kedvelés


Neki még mindig jó íze van… :smiling_face:

6 kedvelés

Használok egy v1 klónt, szerintem 2 éves simán van. Nálam 4 hónapja dolgozik. Eddig OK.
Az Fl-eket 6 hete használom, ytfk, szintén OK.
Mondjuk mindig finoman bánok velük. De tényleg annyi, én is rendelek majd gyári O-ring szettet.

3 kedvelés

Szia ha O gyűrű problémád van irány egy csavar bolt ,vagy csapágy bolt és méret szerint kapsz amit szeretnél .

3 kedvelés

Robi ! Tuti hogy a kis O gyűrű rossz ?
Gondolom elmostad,nem lehet hogy az insulator nincs a helyén ? :thinking:

1 kedvelés

Jaja, az insulátor fontos! Én már csak tudom. :rofl:

Volt hogy nem kentem be a csimli tetején levő kupakot( amit néha elfelejtünk rá rakni) liquid-el.
Vagyis az azon lévő pici o gyűrüt és beleragadt a tartály aljába.
Gondolom ha nem csúszik rendesen bele akkor lehet megfolyás. Vagy a müanyag csimli be nem pattan bele teljesen mert esetleg száraz az o gyűrű.
Ha kenve van az összes gumi gyűrű akkor ott minden patentűl zár.
Főleg ha új o gyürűk vannak rajta.

4 kedvelés

De neked nincs is meg mert elmostad :rofl::rofl::rofl::rofl:neki meg lehet kosz vagy bármi alatta azért pisil be :grin:

Jó hát én nem mondtam, hogy megvan, csak azt, hogy fontos, főleg, ha nincsen meg. :grin:

1 kedvelés

Az pontosabban melyik része is?

Nem hogy csúszik… Hanem effektív bele se megy… És mikor sikerül belenyomni, akkor az o-gyűrű szélei itt ott kinn maradnak… Egy részük…

Emlékszem ra, mintha írtad volna nemrég h egyszer elfelejtetted belerakni… :grin::grin:

Az 510 pinnél és az a fekete amit fotóztál mikor szét volt szedve

1 kedvelés

Az a kis sapka ami a deck re jön rá?

Azt már mindkét irányban össze raktam. És mindenhogy folyik…

Mindegy… Most úgy sincs hozzá turelmem. Készülnöm kell lassan mert vasarnap hajnalban irány vissza melózni… Majd ott szetszedem, a hetvegi szünetben lesz rá időm bőven… De köszi a segítséget mindenképpen… :+1::smiling_face::smiling_face:

2 kedvelés

Több mint egy éve használok egy db. klónt, napi 2x nyitom, zárom, tömítést egyet sem cseréltem eddig, a “kupak” nekem már az első használatkor beragadt nem is zavart, azóta ez természetes nálam. Nálad meg pont a kicsi nútban lévő gyűrű kopott el. Aztán mikor ezt úgy láttam tökéletes nekem, akkor megrendeltem egy készletet ugyan attól az eladótól. Esett már betonra többször, eddig kibírta, a szipka kicsit sérült. Sajnos nincs meg melyik cégtől rendeltem, egy év után végleg törlődött az eddigi, már kukában lévő üzletkötés. Ez a 2. rendelés a képen, ez nem látott még liquidet sem. Ez az én tapasztalatom, mint többször más fórumokon is megjegyezték ezekkel kapcsolatban, hogy ki kell fogni a “jó hamisítót” vagy mókolás, idegeskedés a vége.

7 kedvelés