Dwarv gondok

Sajnos a dwarvom megadta magát. Sztem az o-gyűrűk lesznek a hibásak. A deck-re jön egy kis kupak, annak az o-gyűrűje megadta magát. És egyszer már volt cserélve. Több nincs belőle. A levegőzésnél tele van levessel. És csak 2 hónapot használtam… Na ennyit a klónról…

3 kedvelés

Sajnálom,de orvosolható az O gyűrű !

3 kedvelés

Tudom, viszont tartalék nincs több

Igen, ez a klónok ára, általában az O ringek silány minőségűek…ezért kapod meg 40k helyett 10k alatt.


Így egyenlőre marad a jó öreg brünci, a bersi és az új siegfried… :grin:
Ők még mindig tartják a frontot…

5 kedvelés

A bersi már nincs játèkban?

1 kedvelés

Szia Kolléga! Rendelj innen eredetit pár csomaggal! https://eliquidonlineshop.com/13-e-liquid

5 kedvelés

Jaj, dehogynem. Csak benn van a szobában. Most a hilda és a siegfried került boncasztalra…és tudd h nagyon elégedett vagyok vele… Minden úgy van ahogy megirtad meg az elején… :smiling_face::smiling_face:

Viszont örök élet gari + 1 nap :blush:

4 kedvelés

Persze, ez jól hangzik, egészen addig, amíg ki kell csengetni az árát…aki teheti vegyen, a többieknek marad a csóró megoldás.

4 kedvelés

Előbb vagy utóbb úgy is az lesz a vége. Egy eredeti. Mert más megoldás nem marad…

2 kedvelés

Nézd, kipróbáltad tetszik, innentől csak a pénztárca választ el tőle. :grin: Nem egy ökör ára, ha fussa rá, hajrá!

Zárójelben megjegyzem, fingom sincs mennyibe is kerül egy ökör. :thinking: :rofl:

3 kedvelés

Jól írtad az árát ,de egyre többe kerül…manapság.

Az attól függ, h termékeny képes az az ökör, vagy pedig, csak a vagohidra kellene… :joy::joy::joy:

ja, hát igen, mit tudom én :rofl:

Az én ökröm a vagohidra került elég hamar… :joy::joy::joy:

Mondtam én :rofl:

@John itt van… És szépen duruzsol…


Íz /gőz tökéletes…

5 kedvelés

Egyébként pont most szívok az ataman topcapjének az oringjével, mert szerintem túl vastag és úgy rászorul a tankra, hogy még cuppan is, mikor csavarhúzóval lefeszegetem, ugye ez nem a standard eljárás lenne. :rofl:

Nincs származási lap ,akkor az klón üsző:rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés