Dwarv gondok

Ha délpesten jársz az m0-áson adok én neked dvarw oringeket, van egy raklappal, valamelyik csak jó rá…

3 kedvelés


Ebben tudnátok segíteni? A pozitív rész melyik irányban kell benne legyen az aljzatba? Vagy ez mindegy?

4 kedvelés

Jó kezekben van,látom vigyázol rá. :hugs:

2 kedvelés

A levegőző felé legyen a nyitott rész!

4 kedvelés


Összeraktam. Lássuk meddig fog működni. Elvileg megindult… SS316L 29ga sima szálhuzal, 2.5, magon 10 menet, 1.10 ohm, 10 watt… Ha mégsem fog menni, akkor szét szedem, lemosom, és be a szekrénybe. Amíg lesz új o-gyűrű…
Nem válnék meg egyiktől sem, mert nagyon a szívemhez nőtt minden kazánom…

2 kedvelés

Sajnos ez ilyen, vettem a fiamnak egy mtl fl klónt, egy hónapot használta és ment a szemetesbe! Össze gyűjtötte a pénzt és vett egy originalt, mert tetszett neki nagyon! Azóta boldogság van, 8-ezer ment a szemetesbe! Pedig én mondtam, hogy nem kell a klón, de nem hitt nekem! :wink:

5 kedvelés

Így is lehet nézni, de ha rögtön vett volna egy eredetit és nem jön be neki, akkor meg 10-15k bukik az eladásán. Szóval én nem sajnálnám azt a 8k. Szerintem highend tankoknál ésszerű dolog klónnal kezdeni annak, akinek a pénz számít.

6 kedvelés

Ne értsen félre senki !
Vettem én is klónokat,nem volt szinte semmi bajom velük.
Próbálkozni vettem ha nem jönne be akkor ne bukjak sokat,viszont én érzem a különbséget klón és eredeti között.

1 kedvelés

Hát amennyit kifizettél érte, én is érezném. :rofl:

De értem amit mondasz és senkit se beszélnék le egy eredeti kazánról, én is tervezem, csak túl skót vagyok hozzá. Meg csóró.

1 kedvelés

En nem tudom de akkor lehet hogy mazlista vagyok.
3 dwarv-ot használok .
1 eredeti és 2 klón. Eggyik dvarw ommal sincs gondom.
Több hónapja használom őket és meg o gyűrű probléma sem volt.
Az egfyik klónnál volt jelölés probléma a műanyag csimli okdalára az ellentétes oldalra került a jelölés de kinga segítségével meg oldódott.
Ennyi.

7 kedvelés

Persze, igazad van ez is egy álláspont, ezért szép ez a szakma! :wink:

3 kedvelés

Kőművesnek háza ,suszternek cipője rossz,a vapernek legalább a kazánjai legyenek jók és szépek :rofl::rofl::rofl::rofl:
Tudom,tudom "kiszólt a lyuk a gödörből ":grin::grin:

Én is használtam évekig klónokat még oringet sem cseréltem egyik be se. Aztán vettem egy ataman v3-at, aminek a töltő nyílásai szarok voltak…szerencsére visszaadták a teljes árát. Aztán vettem yftk gyártmányt, abba is szarok voltak az oringek a töltőnél, szerencsére Barton Andris megmentett. Szóval elég lutri mit fog ki az ember, azért illúzióink ne legyenek, az a plusz pénz az nem csak a profit, amit kifizetsz, hanem mondjuk a minőségbiztosítás.

4 kedvelés

Sajnos az sem mindegy ki gyártja a klónt! :wink: Vannak silány utánzatok ez vitathatatlan, és vannak jó minőségűek is!

Az atamannal akkor ugy szintén mákom van. :wink:

1 kedvelés

Jó, hát jó sorba álltál, amikor a mákot osztották, ennyi. :rofl:

De említhetném a taifun gtr-t, az is egy taliga fos, nem is használom, mert nincs elég nagy bicepszem a lékontrol állításhoz, ez van, programozó test. :grin:

2 kedvelés

Yftk 2 db és sxk a többi.
Probléma mentes mindeggyik.

3 kedvelés

Gondoltam rendelek egy taifun gtr-t de valahogy a gt one szimpatikusabb volt.
Még jó hogy nem rendeltem gtr-t.
A taifun gt one-nál szaladtam bele tank palást hibába.
Eddig ez volt a leg komolyabb gond egy klónnal.

2 kedvelés

Az én gtr- emmel nincs semmi gond ,patentül működik mindene :blush:és finom is :wink:gondolkodtam a One -on is de a feltöltés miatt nem vettem meg.

2 kedvelés

Bevallom hogy a feltöltesevel en sem vagyok kibékulve.
De az ize kárpótol.
Az irish black vagy bármilyen latakia a gt one ból izlik a legjobban.
Tekerés+vattázás egyszerűsége csillagos 5-ös.

3 kedvelés