Dvarw mtl fl klón

Ha nem töltöd meg ,próbaszívás után is tudsz még pozicionálni ha kell.
Utána tölt szív :grin:

3 kedvelés

Én szeretem a TH így én úgy állítom a tekerést ha belenézel a síkba sac/kb 1/3-a a csavarok felett van! Nekem úgy jó! Amúgy teljesen jó. A vatta is jónak tűnik. Kevés vatta kell neki. Lazán a lébeömlő elé befordítva. Chimney fölött 1-1,5mm elvágod kiritkítod és befordítod! Cap-ot nem elfelejteni! :grin:

4 kedvelés

Rábeszéltetek :joy:

4 kedvelés

Pedig most megkövetem magam eddig azt mondtam Top5 de szerintem benne van bőségesen a Top3-ba. Minden elfogultság és érdek nélkül. Lehet rajta vitatkozni de szerintem nem érdemes. Mindenkinek más és más a jó. Nagyon sok jó van, lehet hogy 1-1 elemét nézve a 10-be nem férne bele. Viszont ha az egy egészet nézem bőven benne van. :sunglasses:

4 kedvelés

Na most belelőttem a püd tiramisus ízét, a kávét érzem most rajta, nem erőteljesen, de finoman.
Köszönöm a segítséget mindenkinek, még majd próbálkozom a vattázással és remélem majd ráérzek!

4 kedvelés

Mondhatom elég sokat kipróbáltam,nem osztályozom őket mert mind másban domborít itthon is.
Terepen megállta ő is a helyét elég sokszor :grin:még nem sikerült törnöm palástot egyiken sem !(lehet jobban vigyázok rájuk mint magamra :joy: )
Amim van bátran ajánlom mindenkinek aki jó rtat,rdat szeretne :hugs:

6 kedvelés