Dvarw MTL FL 24 klón kérdések

Rendben, köszönöm szépen a képeket és a tanácsotok, mindjárt nekiállok :wink: és később beszámolok

Köszönöm István, egy menettel rövidebb lett és széthúztam a tekerést, és a vattát is eléggé megritkítottam (lehet még bátrabban kell). A v9-nek határozottan jót tett, intenzívebb lett az íz!

4 kedvelés

Én 3 Dvarw klónt használok folyamatosan, illetve a lányom 2-őt (ez ad némi gyakorlati tapasztalatot). A jó vattázáshoz 2 dolog elengedhetetlen.
Először is Metallicát ajánlott hallgatni közben (kizárólag a Cliff Burton érában készül albumok megfelelőek - helyettesíteni lehet tetszőleges Megadeth albumokkal 1985-90 között), illetve nagyon fontos, hogy üveges Heineken sört kell fogyasztani. Én tartok attól, hogy nem megfelelő a zene, vagy neadjisten dobozos Heineken mindenféle malfunkciót (szivárgás, dry hit, stb.) okozna… :upside_down_face:

2 kedvelés

Én kérek elnézést :grin:
Én vagyok az ellenpélda erre,ilyen zenét nem hallgatok sőt sört sem iszok és NEKEM MEGYEN ezek nélkül is :smiling_face:

4 kedvelés

Megnyugtató tanács arra az esetre, ha nincs otthon vatta meg huzal :joy:

3 kedvelés

Azt hiszem egyik soroddal sem tudnék vitatkozni… :rofl:
Esetleg kiegészíteném még egy-két bevált dologgal: Slayer, Anthrax, Mort Subite :rofl:

5 kedvelés

Sziasztok, na így egy nap után állíthatom, hogy jó lett, 0.9 körül, széthúzva, és a vattát meg jól megritkítva.
Köszönöm Nektek a hozzászólásokat! Nagyon örülök hogy itt ilyen segítőkész emberek vannak!

6 kedvelés

Korn, Slipknot, AC/DC, Iron Maiden-re is kiváló tekerni. :grin:

3 kedvelés

A fiam ül az ölemben és mesél kíválóan lehet felújítani rta-kat így…

4 kedvelés

A lányom 9 évesen már nem ül az ölembe mesélni, de, ha róla van szó, vagy játszani kell vele, inkább nem tekerek. :blush:

6 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.