Dvarw klón TH

Nekem se a gőz miatt fontos, hanem az érzés miatt, több gőz, jobban érzed. Sajnos dl-ből megbuktam, maradnak az mtl kazánok. :grin:

Érdekes, mert érezni érzem, mégsem ködölöm be a szobát. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Teljesen igazad van, nem is tanulmányozom tovább, felesleges, csak el kell dönteni, hogy jó vagy nem, és a Dvarw nekem nem jó :slight_smile: Van az a próbálkozás mennyiség, ami után a nem jó mellett döntök. :slight_smile:

A By-ka v9 pl legalább szófogadó, azon jelentősen észrevenni a külömbségeket, hogy mit, hogy csinálok, a Dvaw-on hiábavaló próbálkozás, nem nekem való. :slight_smile:

Szerintem igazi Bishop fan lettem, az a tuti nekem :slight_smile: Még jó, hogy kettő van :slight_smile: A másik nagyon jó cucc a Salt RTA, rendeltem is még egyet, hogy abból is kettő legyen. :slight_smile:

Szóval van két Dvarw-om, Aliexpress-es, coolvape-től vettem, full ss kit, mind a kettő az összes afc-vel, a három tank mérettel. Nem hirdetem meg, nem fontos eladnom, pénzt keresni, de ha érdekel valakit, akkor eladom, elcserélem, felajánlom tudományos célokra, stb :slight_smile: Itt lesz a fiókomban elfekvőben :slight_smile:

Egyébként nekem sem fontos a gőz, nincs is köbméterre nagy, viszont látszik rajta, hogy kifújásor sűrű, vagy ritkás. Ha sűrű, akkor lágy és nem irritálja a torkom, ha nagyon ritkás, akkor igen erősen TH-s és egyből kiköpném a tüdöm. Nem a gőz mennyiségére gondoltam, hanem, hogy milyen sűrű az a gőz. :slight_smile: Abból tudom, hogy milyen TH-s lett a tekerés :slight_smile:

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.