Dvarw klón TH

Még egy dolog. Nem csak a Bishop meg az Ares2 az, ami nem produkál ilyen dolgot és rendben torokirritáció, torok szúrás nélkül tudom használni. A Salt RTA-val sincs bajom, nincs szúró torokhatás. Van egy fev-em, annál se érzem. Sőt, utóbbinál sokkal magasabb nik tartalomnál se érzek semmi szúrást, torok irritációt, viszont nagyon instant hatása van nikotin felszívódásban :slight_smile:

Az eltérés a Dvarw és a többi közt. Kicsi a levegőnyílás mindegyiknél, kivéve Dvarw-ot, ott egy nagy téglalap szerű nyílás van…Biztos számít, hogy hogy jut az afc-re a levegő… Érdekes.

Megpróbálom a tanácsokat, de kezdem érezni, hogy a Dvarw nem lesz a barátom, a felépítése miatt nem megfelelő nekem…

Ja igen. Akárhogy tekerem, vattázom a Dvarw-ot, nem olyan sűrű a gőze mint Bishop-nak pl. Nyilván új tekerésnél ellenőrzöm a gőzt mielőtt letüdőzöm. Úgy próbálom szívni, hogy visszatartom a számba, véletlen se menjen le tüdőre semmi és kufújom, ha elég sok a gőz, akkor ok, letüdőzhetem. Viszont akkor az orromon kifújva is van gőz kifelé. Viszont a Dvarw-nál nem igazán. Ritkásabb a gőze bármit csinálok. Gondolom van köze a ritkább gőznek a torokhatáshoz…