Dühöngő-e vagy nem-e , e XD?

Na ma is rám jár rúd…
Most a Kangertech Subtank mini csinált egy olyat, hogy szétszedéskor amikor meg akartam tölteni, egyszerűen a levegő cső végére rászorult az rba fej teteje az rba palásttal együtt. Az a fránya kis csavar ami az rba palástját rögzíti, ezek szerint nem lett ráhúzva eléggé, vagy lelazult. Hurrá. Küzdöttem vele amíg megoldottam a problémát.

1 kedvelés

:grinning: elegge rad jar a rud.

Igen. Bár a Kangertech rba-ja mindig is szivatott.
Könnyen koszosodik, el tud fordulni az egyik bekötő oszlop, így ingadozik az ellenállás. Nem egy jó konstrukció szerintem. De ez volt az első tankom, még ragaszkodok hozzá. A másik kedvencem az UD Bellus. Na azt se sikerült még úgy megépítenem, hogy feltöltés után a levegőző nyíláson ne szivárgott volna a liquid. De azt most feleségem használja MTL-ben! Az se semmi.

Subtank mini, Dwarv, Taifun, E-Phoenix szintén zenész. :grinning: De főleg a Dwarv, mert annak nem menetes a kupakja. Viszont a csipesszel nagyon könnyen hozzáférsz. :slightly_smiling_face:

Tudom. A Kangertech-nél most úgy rá szorult, hogy a palástot is le kellett szednem a tankról.

2 kedvelés

Igen ,a taifun gtr is elég szivatós tud lenni vattázás terén​:roll_eyes:ott nincs külön a vatta puffer,ha kevés,vagy rövid a vatta bármikor képes összepisilni magát​:grin:de ez is olyan,mint a többi rta,csak addig szivat,amíg az ember rá nem jön a titokra…

2 kedvelés

Van itt rajtam kivul valaki akkinek be jonnek a pod modok? Van rta-m rda-m, minosegi modjaim. Lost vape para. Topside, asmodus pumpe 18 stb… , de mindig vissza terek a podmodhoz. Ebbol lenne jo valami nagyon minosegi. Nem ilyen 30$- os cucc. Van egy dotmod aio- m. Az tul szuk dl nekem. Most egy smok rpm80- al probalkozok. Jo lenne valami high- end podmod. Segitsetek…:grinning: