Dtx go 80 vaporesso

Meg mivel kezdő szett volt, nekem meg kellett tanulni azt is hogy ne erőből szívjam hanem csak annyira hogy a gőz bemenjen a számba.
Mintha kezdőként a túlzott szívással akartam volna működésbe hozni, és lehet hogy ez is okozta a liquid beszívódását a levegőző részbe.

2 kedvelés

Ha nem oldódna meg akkor jelképes összegért oda tudom adni a gtx go 40-et ami kipróbáltan nem folyik.
Én inkább építős tankokat használok szóval nincs akkora szükségem rá.
Van hozzá 3 db 0.8as pori is.

Ha most rendelnél porlasztókat akkor gondold végig… 1600 darabja a pori, szállítással együtt 7 ezer alatt nem nagyon úszod meg és még akkor se biztos hogy működni fog.

(Decemberi vétel, karcmentes, kb csak addig használtam rendszeresen amíg átszoktam vele)

1 kedvelés

Köszönöm szépen a felajànlàst, nagyon kedves tőled :slightly_smiling_face: de nem szeretném a kistesójàt megvenni. Ha nem oldódik meg a probléma akkor nézek valami komolyabbat, nagy és erős gépet, kijelzőset.

3 kedvelés

Szerintem gyártási hiba lesz, nekem is go80 van, használtam 0.15, 0.3, 0.6 porlasztóval, 70-30 és 30-70 alappal is, egyikkel sem folyt. Sőt mivel a voopoo pnp porlasztó is kompatibilis, az is volt benne 0.3 és 0.6 és azokkal sem folyt. Próbálj rendelni egy másik podot hozzá, hátha azzal jó lesz.

1 kedvelés

Köszönöm a tapasztalatot és,hogy leírtad.:+1:
Màr megrendeltem rà egy màsik pod fejet ,vàrom,hogy megérkezzen. :grin: Remélem megoldódik ez a probléma.

1 kedvelés

Ma megérkezett az új pod és az új porlasztók a géphez.
Teljesen màs ezuttal a porlasztók kinézete, mert az eredeti csomagban feltünt,hogy nem làtni a vattàzàst bennük. Most pedig làtni. Plusz pénz behúzàs,de most jól működik, nem folyik,nem is tilt le. Nem is kell tekergetni a porlasztót benne és feltöltéskor sem szivàrog. :+1:

Első kép a gyàri porlasztó hozzà, mind a kettő ilyen fura volt.
Màsodik a mai csomagom.


Most szuperül megy a gép. Nem folyat. :grin::+1:

7 kedvelés

Ennek orulunk. Akkor megoldodott.

3 kedvelés

Igen.Úgy tűnik megoldódott a probléma. A porlasztók biztosan hibàsak voltak.A pod nem biztos, de mindegy, abból van most egy pluszom,ha eltörném egyszer… :rofl::v:

1 kedvelés

Podbol ugy is kell plusz mindig.

1 kedvelés

Még jól jöhet. De most az új van rajta,biztos ami biztos :smiley:

Az a lenyeg, hogy mar mukodik.

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.