Dtx go 80 vaporesso

Majd írj hogy sikerült-e megoldani, szurkolok hogy jó legyen :blush:

2 kedvelés

Varom en is az infokat.

Köszönöm. Vàrom az új porlasztó érkezését. De mégis melyik kellene hozzà, mert 0.2 gyàrilag. Most ugyan ezt rendeltem meg, de gondolom érdemes lenne màsikat próbàlni :thinking:

Szerintem mindegy. Max a kisebb ellenallasu nagyobb teljesitmenyt ker. En biztos ilyen podokba 0,3 nal nem vennek kisebbet.

2 kedvelés

Gondolom dl-ezni szeretnél ha ilyen alacsony ellenállású porit vettél, meg a go 80 inkább arra lett kitalálva.
Én mégis egy kicsit magasabb ohm számú porit tennék bele, a 0.2 nagyon alacsony és ez is lehet gond. Nem bírja a pod mert az alacsony ohm számú porik könnyebben átengedhetik a liquidet.

Én is a 0.3-as porit venném, sajnos utána már rögtön a 0.6 jön ami nem tudom kompatibilis-e a go80-al.

Esetleg jót tehet, ha liquiddel vékonyan benedvesítitek előtte a gumi részeket. Mert ez építős tankoknál is működik.

2 kedvelés

Fogalmam sincs. :smiley:
Nincs kijelző rajta. Led fények vannak. Zöldről ha kékre vàllt akkor kell kis idő neki, aztàn kékben is tudom hasznàlni. Pirosban még nem làttam. Szóval nincs magyar leíràs, ezt a színekre vàltàst,villodzó fényeket még tanulmànyozom.De segíthetnétek. :grin:

1 kedvelés

Elvileg mindegyik dtx porlasztó kompatibilis a 80- ashoz :thinking:

Ha jól gondolom​:thinking:három gyors gombnyomásra vált szint,vagyis teljesítményt. 3 V -3.3 V -és talán 3.7 V
De ez csak gondolom nincs ilyen készülékem :smiling_face:egy próbát megérne​:wink:

Próbàlkoztam vele. Zöldben van,hiàba nyomok 3* gyorsan,akkor is zöld. Ahogy merül majd az aksi, akkor jelzi villódzó zöld, azt hiszem 5- ször villog, hogy most kékre fog àt vàltani.Ilyenkor kell némi kis idő neki. Kéknél is van villodzó, de pirosban még nem làttam.Itt gyakorlatilag ha kéken villog,màr nem is tudom hasznàlni. :thinking:
Zöld 70% -100%
Kék 30% - 70%
Piros 0% - 30%

Ez lett volna a másik találgatásom :joy:
Még az is lehet hogy kevés neki a 3000 mAh :thinking: a 0.2 pori azért kéri az erőt .

Igen,erre is gondoltam.Zöldben még elmegy a 0.2- essel.kékben màr nem tudom hasznàlni.
0.15 - tel elmegy kékben is. Ahogy tapasztaltam.
Nincs több porlasztóm :smiley:
de csak nem kell mindig cserélgetni különböző szàzalékokhoz érve. Azért kérdeztem,hogy akkor melyik is kellene bele, amivel jól működik végig és làtom majd pirosban is :thinking::rofl::v:

Tudom elvileg szettben árulják,de szerintem nem egy dl készülék sajnos,ahhoz kicsi a kapacitása a beépített akkunak.
Esetleg ne dl,hanem mtl pod fejet vegyél hozzá 0.8-1-1.2 porlasztóval,igaz így kevesebb lesz a gőz de jobban bírja majd a készüléked ha nem a nagy gőzfelhőket szereted fújni :smiling_face:

2 kedvelés

Màr nézegetek màsik készüléket is bànatomban :smiley:
De amúgy ez most tetszene,ha tudnàm normàlisan hasznàlni. Van egy cetli a porlasztókról, ez mind kompatibilis hozzà


, de akkor megmutatnàd mégis melyikkel menne jól nekem ez a gép?

1 kedvelés

En 0,6 vagy 0,8 at vennek bele.

2 kedvelés

Ha kompatibilis akkor nyugodtan vedd meg a 0.6os porit, nekem még az is belefért a szűk dl-be. És akkor nem fog azzal szórakozni hogy kéken nem működik.

1 kedvelés

Köszönöm. :slightly_smiling_face:
Akkor ezeket megpróbàlom a következő körben.
Így lehet,hogy a folyàs,szivàrgàs is megoldódik majd ezekkel a porlasztókkal? :thinking:

Köszi szépen a segítséget! :slightly_smiling_face: Mindenképpen meg fogom próbàlni a következő körben.

Én a 0.6-ossal jártam úgy hogy teljes erőből belenyomva (száraz, elmosott állapotban mert úgy jobban beleszorul) hagyta abba a folyást.
Liquiddel csak a felújítós tankok gumijait kenem, itt úgyis kidobod kb hetente a porit ezért annyira nem lényeg hogy a gumit ápold.
Lehet hogy csak én képzeltem be de mintha liquiddel átkenve könnyebben kilazult volna a porim. De mondom ez nem feltétlen igaz, ki kell próbálni mindkét módon.