Drágulások jönnek

A pénz az sosem elég. Mindig több kell. A baj ott kezdődik ha a pénzhajhászásban elveszted magad.
És én szeretem a black friday-t :grin:

5 kedvelés

Oké.
Nekem sincs bajom az “akciókkal” általában.
Amivel bajom van:
Rengeteg akció, melynek nagy része hazug, pszichésen manipulál.
Rengeteg szociális összetevő, ragasztott-foltozott ellátási lánc.
Normális, érthető és értékkövető bérezés helyett differenciálás értelmetlen szempontok alapján, továbbá rengeteg adható összetevő, pót-juttatás, ilyen-olyan utalvány, szociális és egyéb támogatás.
Szóval igazságtalan, szükségtelenül bonyolult, elavult és differenciált az egész.
Olyan meg a népmesékben sincs, főleg errefelé, hogy: hoppá, emberek, javultak a gazdasági mutatók, vagy valami jobb lett, ezért holnaptól ismét 250 a kenyér, 650 a PG, több hús lesz a párizsiban.

(De van sok valóságshow meg Muzsik TV meg ajándék krumpli, és gyűjteni kell kisgyerekek gyógykezelésére…ez utóbbi csak nagyritkán csalás, és még ritkábban lopják el).

A valós akciókat én is kedvelem :slightly_smiling_face:

A Vapereket egyébként igazán azzal tudják földre küldeni, amilyen riogatást pl. az Elf(userált) Bar-nál elkezdtek. (Ha meglátjuk a kezedben, gumibot+50 ezer helyi bírság…).

5 kedvelés

Vagyis ,elmondása szerint, 32 cent lesz 1 ml alaplé. Ebből ki lehet számolni…:grin:

2 kedvelés

Nagyjából 40 percig dumáltam vele, ennyi ideig nem csak mutogat az ember…:grin:

2 kedvelés

Elveszik tőlünk :sweat_smile:
yas omg GIF by O&O, Inc

1 kedvelés

Ezzel kezdtem, és nem véletlenül. Ha félreérthető voltam, akkor elnézést, nem akartalak megbántani. Nem vontam kétségbe a nyelvtudásod.

1 kedvelés

No para a Flóravita.hu-n lehet kapni hektós tartályba :rofl::rofl:

1 kedvelés

Zoli76 for president :slightly_smiling_face:

Maximum Al Gore :joy::muscle:

1 kedvelés

Légy Tipper Gore és akkor megreguláznád a zenei kérdést :sweat_smile:

1 kedvelés

Maradok én Senki, csak ne engedjem a depressziót magamra mászni.
Majd lesz rosszabb :muscle::+1:

(Este morfondíroztam azon, hogy ebben a tetves NIC-ben is voltaképpen mo.kerül ennyibe? Illetve miért nem tudhatom, valós-e az erőssége. Apróságok, de mégse…)

4 kedvelés

Ha ugyanazt használjuk akkor nekem már 1ml is érzik ha több lett bele :grin:

2 kedvelés

Nem hiszem, nincs benne logika, itt paráztatjuk magunkat csak…nem a világ lett rosszabb, a hírszolgáltatás…a válasz az, hogy talán, de végleges?! :de:

2 kedvelés

A németeknél én bármit el tudok képzelni…pár hete még zacskóba sz@rásra buzdítottak, ami 3 éve pont olyan irreálisnak tűnt mint most a 320€s alaplé.

3 kedvelés

Mivel németben kamionozok, igy szinte naponta kell tankolnom, (gázolajat), viszont a reggeli órákban 2.30-2.50 euró között vannak az árak, délutánra már 1.80 euró ugyanaz a gázolaj litere…szóval ott minden is lehetséges…:smiley:
Percenként ingadozik az ár…

3 kedvelés

Valószínűleg igaz a történet, a cigaretta ára is emelkedik. És a cikkben szó van a vape termékekről is.

Ez azért dúrva. Nemrég emeltek így is, úgy fél éve. :confused:

erre csak ennyit tudok :grin:

Az emelést önmagában senki sem kérdőjelezte meg, csak a mértékét! 20 euróról 320 euróra. Mintha egy doboz 2 ezer forintos cigit emelnének 32 ezerre.

1 kedvelés

Na igen, bennem is ez a gondolat fogalmazódott meg! :+1: