Drag X + 510 adapter + Brunhilde DL

Én is, hogy az én kérdésem alatt van jelen ennyi boldogság! :smile:

6 kedvelés

Szia Zardi!
A többiek már leírták a lényeget, én csak rövid saját tapasztalatot tudok mondani a DL HIlda és Drag X kombóról. Használható, de az élményt erősen rontja a Drag teljesítmény korlátozása.
Ettől még lehet, hogy Neked pont így lesz jó (mindannyian mások vagyunk)!
A smart üzemmód azonnal felejtős és nálunk igazi élménygőzölés sem lett belőle a dual Hildácskával, működött de nagyon nem volt az igazi, gyorsan abba is maradt a kísérletezés. Hiába nem erre tervezték a Drag X-et.
Egy fontos dolog van még, a Hilda méretei és súlya miatt érdemes fokozottan figyelni hová és hogyan teszed le, mert erősen borulékony az összeállítás.

3 kedvelés

Örülök, hogy ilyen gyorsan sikerült ekkora eredményt elérni. Rémlett, hogy valahol megvolt említve de csak annyi.
Legalább azt tudja pótolni amit elődei akkor már ki vagyok segítve amíg nem találok egy a hölgyikével kompatibilis modot.
Most van egy-két dohányos liquid ami kikaparja még a szemem is a porlasztó által előírt ellenálláson így lehet nem is lesz szükségem olyan teljesítményre! :sweat_smile: Érdekes módon, bátyámnak ott hagytam egy édesebb liquidet ami nálam se a gyári, se a melo 4es porlasztóval nem ízlett. Míg az övével ízlett neki. Nehogy a végén még saját aroma készítésébe is beekezdjek :smile:

2 kedvelés

A puding próbája a készítés :rofl: :wink:

A kaparós liquidhez egy kis segítség, ha eddig esetleg nem láttad:
https://vaperina.cc/t/csipos-kaparos-liquidek/2684

5 kedvelés

Szia Kinga :kissing_heart:
Régen beszéltünk már, de látom nem unatkozol :ok_hand:

3 kedvelés

Igyekszem nem unatkozni :grin::kissing_heart:

2 kedvelés

Bár az érdekes, hogy a másik kazánt rátettem akkor pont annyit mutatott mint amennyi porlasztóé de mégis volt közte egy adapter :face_with_monocle:

Szerk.: végén kiderül, hogy a melo 4-es porlasztóval lesz a gond :rofl:

4 kedvelés

De ha már így itt ennyien összegyűltünk. Találtam Smok Morph 219-et a közelembe egész jó áron. Tudnátok róla véleményt mondani?

1 kedvelés

Amíg jelen volt a családban megbízhatóan tette a dolgát, panasz nem volt rá, a súlyon, méreten kívül. Ugyan már nincs velünk, de azóta is a szemünk előtt van, egy ismerős tulajdonába vándorolt. Hibátlanul teszi a dolgát továbbra is.
A pontosság nem az erénye, legalábbis ez a darab nem egészen azt és úgy jelzett ahogy kellett volna, de ez nem rontott az élvezeti értékén, gőzba…hoz khm “gőzizéléshez” remekül megfelelt.

3 kedvelés

Pontosság alatt mit értsek?

1 kedvelés

Ellenállás és teljesítmény, majd később akku… Hol stimmelt, hol nem. Nem igazán nagy eltérések, de itt csak úgy hívtuk, “kb” kijelző. Ár-érték arányban tökéletesen megfelelt. Pár napos használt darabként került hozzánk anno, a tulaj MTL tankok alá tette volna, a fentiek miatt nem felelt meg az igényeinek. Itt jó szolgálatot tett.

2 kedvelés

Ma megjött a porlasztó és megcsináltam hozzá az első dual tekerésem ami 0.45-re sikerült elsőre a szerelőkészlethez kapott óra szerint is. Almás mentolos liquidet tettem bele amit karcsún, de kellemesen átad. Valamiért kell neki 1 másodperc amíg felfűti a coilokat. Kezdetnek meg vagyok magammal elégedve! Ha minden igaz hamarosan lesz egy 2 aksis mod.

5 kedvelés

@Zardi gratulálok az új szerzeményhez!:slightly_smiling_face: Első tzekerésnek szerintem teljesen jól sikerültek. :slightly_smiling_face: Egy -két észrevételt azért leírnék, ha nem bánod. Ha jól számoltam, akkor az egyik oldalon 9 a másikon pedig 10 tekerés van, ami nem igazán jó, mert másképp fogja párologtatni a liquidet, ezért is lehet kevés íz. :slightly_smiling_face: A másik javaslatom, hogy ha van, akkor érdemes lenne vékonyabb huzallal tekerni a tankba, ezáltal növekedni fog az ellenállás, kevesebb watton fog izzani a huzal, és feltehetően jobb íz élményt is fogsz kapni. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Ebből látszik ki a szakértő! :slightly_smiling_face:Eszembe nem jutott volna megszámolni a menetek számát.

5 kedvelés

Természetesen! Örülök is, hogy kapom a véleményeket! :smiling_face:
Fél lányos zavaromba kezdtem neki így nem lep meg, hogy hibáztam. 24ga-sat tekertem bele, ezen kívűl a hozzá kapottak vannak és 26ga-s. Egyenlőre az a legkevesebb hogy nagyobb ohmon kell használni. Csak működjön. De ha már ennyire megbizonyosodtam akkor mindenféleképp újat fogok rá tekerni! Én fejembe megfordult, de hamar el is szállt! :rofl:

3 kedvelés

@Gyula jól esnek a szavait, de a szakértőtől nagyon messze vagyok, sőt, még tapasztaltnál sem mondanám magamat. Amúgy azért számoltam csak meg, mert elsőre kicsit furának tűnt. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

@Zardi ha valamiben nem vagy biztos, akkor szerintem a legjobb helyen vagy ahhoz, hogy segítségre találj!
Ha olvasni szeretsz inkább akkor ajánlom a @Vaperina_Kinga cikkét:

Ha pedig inkább videót nézni akkor:

És bármi kérdésed van, itt az oldalon nyugodtan felteheted.:slightly_smiling_face: Biztos vagyok benne, hogy sokan szívesen segítünk. :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Nekem elsőre még csak fel sem tűnt,az írásod után számoltam meg a meneteket.

3 kedvelés

Én is úgy gondolom, hogy a legjobb helyre kerültem vaper közösség szempontjából! :slightly_smiling_face:

8 kedvelés