Drag X + 510 adapter + Brunhilde DL

Szép estét mindenkinek!

Kezdő vaper vagyok. Van egy drag x-em amit jelenleg egy gyári dl tankkal használok és nemsokára megérkezik hozzá a brunhilde.
A probléma ott kezdődik, hogy az előző melo 4-es tankom az 510-es adapterrel nem hozza azt a drag x-en amit azelőtt a kangertech kbox minin. Feltekertem maxra a modot és akkor se hozta az előbbi teljesítményét. Az adapter ellenállása 200-as alapértéknél 01.2-őt jelzett.
A mod normálisan jelzi a porlasztó értékét.

A kérdés: bebuktam akkor amikor mágneses érintkezésű modot vettem és az enyém a feladat, hogy minuszba tekerjek ohmot vagy éppen csak nincs szerencsém?

4 kedvelés

Szia Zardi!

Sajnos játszanod kell a tekereseddel, mert az ellenállás értékétől függ hogy engedi-e bizonyos voltra. Ha megfigyeled maxra tekert watton is :racehorse: f*sz a volt. A drag x-en igazából a gyári tankja jó, a többivel szenvedni kell. :frowning:

4 kedvelés

Szervusz Zardi !

Üdv. a Vaperinán ! Érezd jól magad !
A drag x inkább MTL felhasználásra jobb 510 adapterrel ! Nekem sajnos az ohm értéket sem méri jól, szórakozni kell vele ! Vagy ahogyan előttem Florian is írta saját tankjával megfelelően működik !

5 kedvelés

Köszönöm az üdvözlést és a válaszokat!

Hát ez nem dobta fel a reggelem, na majd ha megérkezik akkor belemélyedek a dologba és remélem a legjobbakat! Ha nem akkor megpróbálom tovább adni rajta és szerezni egy arra alkalmas modot.

4 kedvelés

Szia! Valakinek nincs tapasztalata hellvape md és drag x 510 adapterrel kapcsolatban? Jól működik-e mert ha nem akkor meg se rendelem az adaptert​:grin:

2 kedvelés

Szervusz Gábor !

Nekem sajnos nincs hellvape kazánom ! Viszont a dvarw kazánnal sem működik jól MTL !

2 kedvelés

Uhhhh köszi! Akkor szerintem nem erőltettem a témát!

2 kedvelés

És a drag modoknál gondolom nem áll fent ez a probléma?

1 kedvelés

Elméletileg ugyanazt a Gene vagy (censored) chipet használják azok is ! :blush:

2 kedvelés

Hát most olyan káromkodóan boldog vagyok, tudjátok.
Viszont öröm az ürömben: működik a kangertech kbox mini ami normál tekerős csatlakozós. Szerintem csodás páros lesz együtt :hugs:

3 kedvelés

Sziasztok!

Én Drag X-et használok Zeus duallal :grin: . Nekem teljesen jól duruzsol 35W amikor friss a tekerés benne, és kb 40-45-re tolom fel amikor már többszöri koksz eltávolítás után “fárad” a tekerés. Azt vettem észre hogy 0,3 és 0,6 ohm között jól működik. Igen a DL-ben a tekeréssel ebben a tartományban kell lenni. Nekem simán hozza az íz / gőz kombót amit elötte a 2 aksis Voopoo X-em is tudott. Vagy én nem vagyok olyan igényes hogy feltűnjön a külömbség :sweat_smile: :thinking:

6 kedvelés

Kéz csókolom Fruzsina !

Üdvözlünk a Vaperinán ! Érezd jól magad ! :slight_smile:
A te készüléked kivételes lehet, mert itt szinte majdnem mindenkinek problémás ! :frowning:

3 kedvelés

Üdvözletem (pukedli :D)
Nem azt mondom hogy nem volt cumi az elején, meg kompromisszum…de addig bíbelődtem vele amig jó nem lett (nekem).
Az adapter csatlakozása néha problémás, de ajó öreg ruszki módszer eddig mindig segített :wink:

4 kedvelés

Lehet jó ötlet ! Nekem is van ruszki 10 kilós kalapácsom ! :blush:

6 kedvelés

Nem, nem ír 4 volt fölötti értéket. De szerintem ettől a modtól ez nem is várható el. Nem nagy teljesítményre lett tervezve. De nekem speciel elég ha 3-4 volt között duruzsol. Be lehet lőni a Zeust tökéletesen, és hozza ami nekem kell :). Még akkor is ha dualba van tekerve…kicsit jobban melegszik, de ennyi. Szerintem a kijelzőjén az adatok kb tájékozatató jellegűek :rofl:

5 kedvelés

Szóval Fruzsina akkor a te készüléked sincs a top-on , ha rá tennéd a zeust egy rendes modra lehet meglepődnél ! :slight_smile:

4 kedvelés

Mint mondtam Voopoo X217-ről váltottam Dragra. Elég volt a 2 aksis modokból…ide kell a kompromisszum. Használom a Drag saját fejét is MTL-nek, és van egy Argus Air rohangálósnak :slight_smile:
De érdekes módon nekem minimális a külömbség az X217 és a drag között :wink: de ez én vagyok :innocent:

3 kedvelés

Drága Fruzsina ! A voopo is meg az argus is ugyanazt a gene chip-et használja az ne legyen mérvadó ! Olyan modról beszélünk ami nem gene (censored) chip-et használ ! Mondjuk egy aegis max például , ég és föld a különbség !

3 kedvelés

Hát Fruzsina, ha nem is sikerül ami neked akkor kérvényezek a számodra egy földreszállt angyal titulust! :wink:

Remélhetőleg nem kell gőzmozdonyra költeni, hogy meghajtsa!

3 kedvelés

Fruzsi, örülök Neked drágám! :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

4 kedvelés