Dolgoztam rajta, azaz barkács rovat

Szia. a legszívesebben töröltetném az egész témát. Döntöttem. Beszerzek magamnak még egy Siren tankot, a többi megy a szemétbe. Csak azért nem dobtam eddig ki őket, mert ha a Sirenben valami megint eltörik, kétségbe leszek esve. Még ha büdösek is, rosszak is, addig velük kihúzom, amíg az új megérkezik. Csak mert a huzalt kérdezted. Az eredeti gyári porlasztóban 1,6 ohm kanthal volt. Először avval próbálkoztam. Talán háromszor kanthal. Majd négyszer próbálkoztam Ni80 claptonnal. Utoljára már duplán. Égési sérülések a számon, és valami büdös műanyag (szilikon?) szag fél óra után az utolsó menetben. Valaki sorolta itt a bő levegőzésű MTL rta kazánokat, Brünhilde, Siren2 és Ares2. A Brünhilde szerinted hajlamos melegedni. Meg drága is. A Sirent lehet kapni valahol olcsóbban is. A Siren mindig teljesen hideg, bármikor, bármivel, akármilyenre tekered, még egy óra! szívás után is. A teljes kazán külsejét be tudom kapni a számba, nem éget. Kiveszem belőle a drip-tiet, és aszondom most dl-ezek. rányitom a levegőt, és tényleg. Ezek a patronosak annyira sütnek, hogy még a kezemmel sem lehet hozzáérni, nemhogy a számba drip-tip nélkül. Az Ares meg Innokin, ettől a névtől is kiráz a hideg, olyan rosszak a tapasztalataim mindenükkel.

2 kedvelés