Dolgoztam rajta, azaz barkács rovat


Na ez így már használhatónak tűnik. Azt mindenesetre kijelenthetem, hogy a gyári porlasztók házi felújítása 100% kudarc. Az is érdekes, hogy egy 9 mm-es csőbe, ahol függőlegesen is 7-8 mm hely van, mit lehet bealkotni. Csavaros rögzítést a huzalvégeknek semmi esetre sem. Ebben a kazánban a prlasztó helyére találtam pont egy szilikondugót, aminek válla van. Anélkül könnyen becsúszik, és zárlatos lesz, vagy kifordul. A dugó közepét kifúrtam 2 mm-es rézcsavarnak, felülről megy rá az anya. Ismét a rugós, ezüstözött integrált áramköri foglalatból törtem ki egy hüvelyt, és a csavaranyára ráforrasztottam. a coil közepe ebbe megy. a coil széle, maradván a patronos megoldásoknál,a ház és a szilikondugó közé megy. Coil: Ni80 26GA 2,5 mm átmérőn 5 menet, 0,4 ohm, vízszintes. A megoldás bőséges gőzt ad, és nem nagyon melegszik. A vatta az rta kazánoknál szokásos módon a coil közepén lett áthúzva. Ezután a vattavégek át lettek húzva a fém palást furatain is. Szerencsére ez a kazán szétszedhető annyira, hogy hozzáférjek. Tesztelés kezdődik.

4 kedvelés