Battle Royale - Dohányos ízek edition

Sziasztok!
Bár szerintem nekem már megvan a kedvenc dohány a Five Pawns - Black flag risen személyében, de azért szivesen keresgélnék még.
Szóval a kérdes: ha csak egyetlen egy dohányos aromát használhatnál életed végéig, melyik lenne az?

2 kedvelés

Nejem a journey discovery company M type ja jon be.
Abbol rendeltem 3 flakonnal.
A tobbi még érik.
Szerintem annyi íz van hogy nagyon nehéz lenne eldonteni egy végleges izt.
Nekem ez állandó marad (EGYENLŐRE)
de biztos van ennel sikkal jobb.
Pár éven velül tudnék nyilatkozni hogy mekyik a számomra örökös aroma. :grin:

2 kedvelés

Journey 5-6 dohanyize mar kosarban, annyian dicserik hogy muszaj lesz mostmar kiprobalnom​:smiley:

1 kedvelés


Jovore talán tudok mondani valamit ezekből a rendelésekből :wink:

7 kedvelés

Nalam is kozel 3 liter all bekeverve, a fele biztos sose fog elfogyni mert csak a neve tetszett​:smiley: ugyanitt 18as gyumolcsos lotyik eladoak​:smiley:
Nem egyszeru szakma ez, pedig mindig napokig nezegetem oket rendeles elott

2 kedvelés

Ez a PJ fele poker?

3 kedvelés

Mindig megcsodálom a szekrényed, és persze a tartalmát :blush: Nagyon szép, rendezett :+1::smiling_face_with_three_hearts:

4 kedvelés

Megy is a kosarba, koszi!:smiley: szemeztem mar vele de akkor rakostolok a kovi adaggal

2 kedvelés

Engem megkoveztek egyszer mert nekem a heisenberg nagyon nem​:smiley: ugyhogy tudom, de a jo dohanyos mindig jo​:sunglasses:

1 kedvelés

Kivonatot sose kostoltam, eljott az ideje. Koszi a tippet!:grin:

3 kedvelés

Par eve amikor meg dl-el is probalkoztam akkor lecsuszott de igy, hogy mar a cigit kell teljesen kivaltania igy ranezni se tudok.

1 kedvelés

Igen! 3szor mostam el a tankot es meg mindig ott volt benne az anizsos iz

1 kedvelés

En cigibol is mindig a leghatarozotabb fustos dohanyokat szivtam. Ugyhogy ugyanezeket keresem altalaban, nem felek toluk​:sunglasses:

2 kedvelés

Valoszinuleg ismered es talalkoztal mar vele, ha mar markansabb dohany, de nekem a legmorcosabb szamomra kedves dohanyok a tpa red oak jo tomenyre keverve es az ego buffalo. Ha meg nem probaltad szerintem erdemes ranezni

2 kedvelés

Egyetlen dohány íz? Ez nehéz… Bár én a desszertdohányokat kedvelem, de a fűszeres dohányok is közel állnak a szívemhez, ha tudnék még beszerezni, akkor TPA Turkish Tobacco-ot szívnám tán örökké. Egyébiránt ami most nagyon levett a lábamról az a kék villamos - Jadenastica, vagy hogyishívnak… :sweat_smile:

6 kedvelés

Tpa turkish mar fogy nalam, szeretem​:grin: a villamosos flakont meg mar beraktam a kosarba par napja ugyhogy izgatottan varom azt is

1 kedvelés

Akkor tudod Te mi a jó. :hugs: (Amúgy tudom, hol lehet még Turkisht kapni, de inkább onnan nem rendelek…)

3 kedvelés

Perpillanat az Azhad’s Signature 1000. :+1:

Majdnem hiltversenyben a Discovery Parliament-et, de csak Latakiával megbolondítva.

4 kedvelés

Mar tobb embertol hallottam ezt a zarojeles reszt korabban is, na nem pont turkish ugyben de erted​:smiley: hozzam tul kozel van a bolt ahhoz hogy bonyolitsam es egyelore nem tudom mi van az elhatarolodas mogott de lehet jobb ha igy is marad

3 kedvelés

Lassan megtelik a kosar​:smiley: koszi a tippet

2 kedvelés