Dohány aroma

Sziasztok
Bevált dohány aromákat tudnátok javasolni?
Nem baj ha olcsóbbak is vannak közte, de tudom hogy főleg a kivonatosak drágábbak szoktak lenni.
Egyenlőre discovery king of the sea és bright van a kosárban, nézegetem a la tabaccheria orientalt és a perique-t is…
Inkább az édesebb, aromás, illatos cuccok érdekelnek, nem kell a cigifüstöt utánoznia.
Fontos: nem dohányos desszert, hanem natúr dohány kellene. Majd én úgyis mixelem ízlés szerint.
Ha van olyan ami kevésbé kokszol, az is jó lenne.
Köszi előre is :blush:

3 kedvelés

Ry4 , pompei, kts desszertek nálam bejövősök, ezek édesek. Az azhad is jó, de az száraz dohány.

5 kedvelés

Szia!
Az első választásod pont a NET (Discovery sorozaton belül) kategória, amit még nem volt szerencsém kostolni, de az összes többit szinte kivétel nélkül.
3x120ml 50/50es alapba számomra elég volt három felé kimérni (kb. 3%) és keverni és még nem ért csalódás egy(!) hónap pihi után. Nekem ízlik és még gazdaságos is. Szintetikus és kevésbé kokszol.
https://journey-liquids.com/en/23-e-liquids-discovery-by-journey
(A gyártói oldalon találod meg az összes ízt, de szinte mindegyik bolt tart belőle valamennyit.)

Ami számomra ebben az irányba húzott leginkább:

  • Old Captain
  • Mild Seven
  • Dune

Személyes kedvencemim a Cohiba és a Ry4

2 kedvelés

Szia!
Itt érdemes különválasztani a kivonatos dohányokat,és a szintetikus dohányokat.Ég és föld a különbség.
Honnan rendelnél?

Még sehonnan. Vapeklub rendelés vam folyamatban. :grin:

2 kedvelés

Mindkettőből érdekelnének bevált ízek. Mivel podban is szívom ezért nem árt ha van kevésbé kokszos szintetikus aroma is itthon.

2 kedvelés

Csak azért kérdeztem,mert kivonatosból az olasz shop-okban van választék.De a La Tabaccheria-aromái kiválóak.A szintetikusak közt van ami finom,viszont a dohányhoz szerintem semmi közük.
Ezek kevésbé kokszolnak:
https://emporiopan.it/hybrid-2506
https://emporiopan.it/organic-4pod-single-leaf-2590

https://emporiopan.it/organic-4-pod-2589

3 kedvelés

Ezeket is ajánlom,bár ezek kokszolnak rendesen.Itt még egészen jó áron is vannak:

4 kedvelés

@Janchee
Tegnap óta itt van a fejemben ez az ég és föld a különbség.
Megmondom őszintén, eddig én is csak a műdohányokat (Journey, Al Carlo, Don Cristo, Ripe Vapes, Wanted, ilyesmiket) szívtam, de most kíváncsiságból direkt elkezdtem a kivonatosokat nézni. Ha csak egyet lehetne választani az itt felsoroltakból, az melyik lenne?

4 kedvelés

Nehéz kérdés ez,mert ezek is más-más ízüek.Ami nekem bejön,az nem biztos,hogy neked is be fog.Én a Kentucky-t ajánlom,ami füstös,de még nem annyira,mint a Latakia.

2 kedvelés

És azt tudod esetleg hogy melyik a legédesebb közülük ami nem hamutál ízű hanem kicsit kifinomultabb?

1 kedvelés

Az én személyes kedvencem egyébként a Latakia,és az olyan keverékek,amikben Latakia is van.Mint az English Blend.

2 kedvelés

A Virginia-ra szokták mondani,hogy édes,de szerintem nem az,hanem szalma ízü.Az Oriental vagy a Perique lenne szerintem a megoldás.

1 kedvelés

Ha én is szólhatok… :blush:

Ezek közül és amúgy magát a gyártót is merem ajánlani. Egy kifinomult cigarettához talán az Alfie áll a legközelebb. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ettől még biztos jó, de ez…

Azt hiszem tudom mire gondolsz. :slightly_smiling_face: De a kupakkal elég kevésszer érintkezik a liquid. Meg, ha az élelmiszer iparban (pl. szörpök) sem okoz gondot, akkor talán itt sem. Én nem tapasztaltam semmi furát, pedig jó sokára fogytak el. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

én a kommersz pálesz feelingre gondoltam :smiley:

Valóban. Ez eszembe sem jutott. :sweat_smile:

1 kedvelés

A Black Note Virginiát nem tudom, melyikőtök küldte, bontatlan csomagban, de amióta bekevertem, egyre inkább csak azt szívom. Nem is tudom, mi lesz, ha elfogy? Az AdG Virginiája is jó volt, nem is tudom, nekem liquidben jobban bejön a Virginia, mint annak idején pipadohányban. Ezekben a kivonatokban mintha jobban lehetne érezni a dohány ízét, nem zavar be a füst. Na meg a nikotin annyi, amennyit te keversz.

5 kedvelés

La tabaccheria baffometto! Vagy ha nem kell annyira komoly, akkor Azhad Signature 1000

2 kedvelés