Dohányos aroma kerestetik!

@Mefeca nem vagy te is véletlenül mekanikus?.. :grin::grin:

5 kedvelés

Nem volt semmi gond…csak le írtam amit gondolok. Ha előszőr tesztelni akarod a journeyt arra olcsóbb az itthoni shop.Nagy tételbe javaslom a gyártót. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ahhoz is legalább 4-5 kell, hogy ki tudjam választani, hogy melyik ízlik? Biztos lesz azok között is nagyon bejövős, és felejtős is. Az is igaz volt, ha már valami jó volt, másodjára nem 10 milit rendeltem, hanem 30-at. Az igaz-e hogy a Vape42 - nél csak 5 ml-ek vanak? Vagy csak én látok rosszul?

3 kedvelés

Tpa-ból például én is csak 5ml látok…ja van 10ml is a sza@-ból

1 kedvelés

Ja, csak addig, amíg a Journey nálam egy nagy fekete lyuk, talán avval kellene kezdeni. Mert a többi helyen is van sok, amit még egyáltalán nem próbáltam. Nem is értem, hogy sokan vannak itt kiábrándultak. Én még a tizedét se kóstoltam a kínálatnak, és már vannak kedvencek. Tudom, nem olyan, mintha rágyújtanék, de annál jobb, mintha kamillavirágot tömnék a pipába. :wink: Talán azon az áron is minél többet kéne kipróbálnom, hogy a mostani kedvencekből addig nem rendelek. Annyi féle van ezeknek is, hogy megáll az ész. Még RY4 is van, meg szivar is, talán még 10 -nél többet is a kosárba raknék. De előbb beetetni az asszonyt, hogy ez kell. Most adta oda a gyerekeknek a fél jövedelmét, mert azok már felélték az “A” hitelt is nullára. Az alaplé még bírja negyed évig. Az aromákkal meg ne legyek telhetetlen. Még a magyarországi shopokból is tucatjával kellene kóstolnom, hogy egyáltalán képben legyek.

4 kedvelés

Sztem idő van rá bőven…