Dohány ízű liquid

Van egy munkatársam, aki az általam használt eszközök hatására (is) szeretne áttérni a gőzölésre. Nem akar tekerni, vattázni, felújítani, a legegyszerűbbet szeretné. Pod-ja van már, de liquidje még nincs. Ami kikötés van részéről az, hogy semmiféle izesítést nem akar, csak és kizárólag olyat, ami legjobban vissza adja a cigaretta, a dohány ízét. Mivel én ilyet sose szívtam, tanácstalan vagyok. Kumulus-ról (egyenlőre csak innen) kellene valami, ami megfelel a fentieknek. Longfill, aroma barmi. Ha az utóbbi, akkor bekevertem én neki a saját alapleveimmel, ez sem gond. Ami még kérdés, hogy napi 6-8 szálat szív csupán, így ti milyen nikotin erősséget javasoltok?
Köszi előre is!

1 kedvelés

6 mg nic.
Azhad’s Signature 1000
Azhad’s Kentucky
Azhad’s Gold America

Ezek hasra, hirtelen. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nincs olyan

2 kedvelés

Szerintem max hármast,mert keveset szívott,porlasztósba inkább ilyen ha csak a natúr dohány,olcsóbb próbának és ezzel nem bukik sokat ha nem ízlik neki.https://vapeklub.sk/produkt/flavourtec-tobacco-aroma/

1 kedvelés

Ez mondjuk hótigaz :slightly_smiling_face:és szubjektív, kinek mi a “hasonló”.

1 kedvelés

Cigi ízű liquidet nem fog találni, de olyat, amivel kiválthatja az analógot, igen. Kicsit nyitottnak kell lenni.
Nekem az utóbbi időben kóstoltak közül ennek volt “leganalógosabb” feelingje:

5 kedvelés

Köszi a válaszokat. Kumulus-nal vannak már dolgok a kosárban, onnan esetleg ajánlat? A cigi ízt nem úgy értettem, hogy echte ugyan az, olyan persze nincs, én is így gondolom.

1 kedvelés

Ha jól raktam össze a képletet, koxszos vatta és dohánykivonatos liquid a legközelebbi variáns :wink:

Ha volt valaha olyan időszaka amikor igazi zacskós dohányt fogyasztott akkor fog találni magának valót . Ha csak az elő gyartott extrudalt vackokat szívta akkor nem fog találni .

Ilyent keress ez direct PODba való, ha jól emlékszem @Bishop ilyent használ,
vagy írj rá priviben:

Én nem próbáltam.

Tisztelettel

1 kedvelés

Töltött cigit szív, de gyengét. A 3-as nic az szerintem teljesen rendbe lesz nála így, csak az ízen aggódik kicsit.

A Vape 42-őn meg van a destillati-ból.Elvileg azok se kokszolnak annyira.
https://vape42.hu/kategoria/azhads_elixirs.html

Hú de nagyon zsákutca ez a dohány íz nekem :joy:

1 kedvelés

Ne aggódjon, próbáljon ki minél több ízt (nem csak dohányosokat), és megnyílik az ízek (és illatos gőzök) világa. :slight_smile:

4 kedvelés

Mondtam neki. De kicsit konzervatív az ízekkel kapcsolatban. Vallja, hogy a sörnek sör íze legyen ne ízesített, banán íze csak a banánnak legyen, alma íze még csak az almának. De muszáj valamivel indulnia, csak nem szeretném ha csalódna, mert akkor egy újabb elveszett lélekkel több lesz a vape világában.

2 kedvelés

Minden rosszindulat nélkül, én azt tapasztaltam, hogy akik mindenféle kifogásokat találnak (macerás, nem találok cigi ízt, köhögtet, stb.), valójában még túlságosan is ragaszkodnak az analóghoz.
Ugyanúgy meg kell érni az elhatározásnak, mint amikor leszokik valaki. Ehhez is kell, hogy úgy gondolja az ember, hogy ez egy működőképes alternatíva lehet, és megpróbálok rá átállni. Van akinek ez könnyen megy, van akinek nehezebben. Nálam is kb. egy hónapig tartott az átállás, én is kerestem az analógos ízt. Két-három dohányos aroma után rátaláltam arra, ami nekem ki tudta váltani a cigit. Addig pár szál cigi is befigyelt naponta, de azért kitartóan próbálkoztam az elektromossal (pedig akkor még csak cigiforma, majd Ego volt). Végül az volt a fordulópont, amikor a reggeli kávém mellé is az elektromost vettem elő. (Azért volt még egy megkezdett doboz cigi a szekrényben. :wink: )
Csalódásokat az elején nem nagyon lehet megspórolni (sőt, néha később se), az a lényeg, hogy ne adja fel az első pár próbálkozás, az első pár, nem teljesen megfelelő eszköz vagy íz után. Ha megvan benne az elhatározás, akkor sikerülni fog, ha nincs, akkor nem tudsz neki jobban segíteni, mint elindulni az úton.

7 kedvelés

Mindezt elmondtam neki én is. Nincs semmi ellen, csak az íz, ami miatt “aggódik”. Önként szólt nekem, nem beszéltem rá semmire, saját elhatározása. És eddig tuti nem derült ki, de hölgy az illető, ők pedig sokszor határozottabbak, mint mi :smiley:

Ebből nem tippeltem volna hölgyre. :smiley: Mondd neki, legyen bátrabb, és próbálgasson, meg fog lepődni. :wink:
Mondjuk én is azért szeretem talán jobban a dohányos liquideket, mert összetettek, nem egyértelműen beazonosítható, ismert ízek (mint a gyümölcsök pl.)
Szívből kívánom, hogy sikerüljön neki, és megszeresse a vapelést.

5 kedvelés

Na akkor olyan lutri ízt nem fog találni az egy bizonyos. Aroma mester Symphony , KML, western T.
Próba cseresznye kellően karcosak lesznek :metal:

1 kedvelés

Számomra egyértelmű. La tabi baffometto. Sok kivonatos dohányost végig próbáltam. Vannak nagyon finomak is, azonban a baffometto nekem a legintenzívebb, legkarakteresebb, leghamutartószagúbb analóghoz leginkább hasonlító.

4 kedvelés