Dohány ízű liquid

Még az sincs kizárva, hogy egy idő után letesz a dohányízekről. Magam is. Amikor átálltam e-cigire, én is azt akartam, hogy minél jobb dohányízt találjak. Hamar rájöttem, hogy nekem nem kell. Meglepően könnyen, azonnal át tudtam állni e-cigire, és rájöttem, hogy egyáltalán nem hiányzik a dohány íz. Sőt, nem is ízlik, nem kell. Szerintem a dohányzással nem a dohányíz kellett, csak a nikotin, és a vele járó ízt megszokta az ember, de valójában nem volt finom. Sokkal hamarabb megtaláltam a más bejövős ízeket az alkalomnak/napszaknak megfelelően. Vagy egésznaposakat. Eleinte furcsán néztem a kollégámra aki különlegesebbnél különlegesebb gyümölcsös sütiket gőzölt, aztán rájöttem, hogy egy Blood Sukka vagy egy fincsi dinnye mennyire üdítő és kellemes, frissítő így nyáron a számomra (mint amikor bekap az ember egy finom rágót), reggel egy lágy cappucino vagy valami kevésbé hűs, max. egy ry4.
Ismerősi körömben sem szív senki dohány ízűt.
Félre értés ne essék, sokan vannak akik csak dohányízt gőzölnek, és nincs is ezzel semmi baj. Mindenkinek más jön be, más ízvilág.

6 kedvelés

Szia, én nagyon sokféle dohány ízt és kivonatot kipróbáltam. Azt mondanám, hogy még mindig keresgélek. Kifejezetten nem ízlenek pl a Don Cristo-k. A pisztáciás sem, ami sokaknál az überkirály.Ami 3mg nik mellett is hozza a torokhatást, az nálam az Inawera 555 gold. De nálam nem ez a favorit. A rengeteg felső polcos között is nálam kiemelkedik a teljesen normál árú TPA cigarillos. Lehet hogy ezt kellene kevernem az Ina-val…Ezt csak azért írom le, mert ahogy előttem is írták, ahány vaper, annyi ízlés-ízlelés. Rengeteg dohánykivonat és dohány íz van és az ezekből keverhető további ízek szinte végtelen lehetőséget nyújtanak. Ezért azt megmondani, hogy kinek mi a jó…főleg úgy, hogy még évek elteltével sem jelenthető ki még saját fogyasztásnál sem, hogy ettől biztosan nincs jobb…szóval hogy kinek mi a jó, azt neki kell megtapasztalnia. Ami időbe telik. Ha rászánja, sikerülni fog. Ha nem, akkor nem. Már ha valóban rá szeretné szánni az időt. Mindenestre aki kérdez, az érdeklődik, aki érdeklődik az akár át is állhat. Az eleje rázós lesz,de amikor már kávé mellé sem nyúl a cigiért, az már 100%-os siker lesz. Neked is… :slight_smile:

6 kedvelés

Ezért írtam, hogy lehet, meg fog lepődni.
Bár én magam az úgynevezett dohányos ízeket szeretem gőzölni, de látom, milyen sokan - volt kemény bagósok is - kedvelik a gyümölcsős, vagy akàr a desszert ízeket. :slight_smile:

5 kedvelés

Esetleg ez még, igaz én (még) nem ismerem: HABANOS GRAND RESERVE a theliquidcityről Amit ismerek az a la tabaccheria Baffometto, 6-os erővel brünibe szívtam, nagyon jó volt! amúgy nem jó tárolni mert erősen torzul az íze, jobb elpöfékelni.

1 kedvelés