Dohány ízű aromák

Már azt olvasom itt ott hogy még jobb is a hármas…:thinking:vagy mutass egy fotót hagy csorgassam a nyálam :rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

A török dohány mixem receptje is hasonló. Egyébként, ha hagynád még 1 hónapig olyan lenne, hogy ihaj… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Lesz belőle szerintem. Nem állandó, elhízok :grin:még jobban.
De piszkosul popcorn.
Mellesleg jó tömény, én 115 millibe kevertem, és még így is erős.:+1:és jó édes is. Kf prime. Kijött volna 150 milli is, már biztos vagyok benne.
Erősebb, mint a szilveszteri Flódnim :grin:

(Vapelni kéne a hétvégi kajákat is, nem csak a mai vacsorát, aztán fogynék is :roll_eyes::grin:)

Milyen színben?

3 kedvelés

Milyen milyen hát feketében :rofl::rofl::rofl::hugs:

2 kedvelés

Így használom

7 kedvelés

De van, hogy nem ugyanilyen színsorrendben teszed vissza? :roll_eyes::grin::joy:

(Remek kis sor :+1:)

2 kedvelés

Akkor a 3 …Jajhhh mikor jön mááár…:blush:

1 kedvelés

Akkor hogy szívod az Ry4-eket?:thinking:legtöbbe van vanilia…

Ez am a villamosra mondod?:thinking:Ha igen,akkor csak kérdezném érett az 30nap környékét?:thinking::slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Összesen 16 napos, de 35-40 fokon előérleltem az elején, és sokat ráztam. Szerintem érett már teljesen. Szép középbarnás.

Tévedésbe vagy…a Journeybe nincs Tpa-ba nincs Inaweraba van de nem érződik bár azt kevésbé használom…Ja FA-ba nincs…de sokba van igaz azt kerülöm…

4 kedvelés

Nálam egész sötétbarnás lett a végére és addigra ízlett is nekem a legjobban​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Igazad lehet,az Original-ba meg az Asian-ba sem éreztem​:thinking:Igen az Inawera talán ami legkevésbé ízlett Ry4-ek közül.

4 kedvelés

Tpa-át használtam évekig meg FA-t most Journeyt (10ml)-t Asian az nagyon finom szerintem.De az asianba van vanilia de az jó.

6 kedvelés

Eléggé konvergál affelé :+1:aranybarna.
És eléggé kedvelős “desszert” lett.

Ütős, darkos, de étcsokoládés dohányra nincs tippetek?

Dehogynem Bf Cannat,ha az olcsóbb kategoriából szeretsz csipkedni,vagy Dinner Lady valami Smooth Tobacco azthiszem ebben is volt egy csokis csavar

2 kedvelés

Ma 2 kóstoláson vagyok túl.
40 fokban érlelt, rázogatott, de 36 órás levek.

Discovery COHIBA:
enyhén atomás-parfümös, de nem kellemetlen, testes szivardohány íz. Kicsit mézes jegyekkel. Közepesen dark ízvilág. Van teste! Egész naposnak is jó lehet. Ha érik, gondolom finomodik. De a próbamillit gond nélkül eltolom.
10/7 pont

VAPE42 M-TYPE Premium:
Ódákat! Írnak róla. Állandó. Kedvenc. Mikor lesz? Hát, már az illata sem jött be. Furcsa, megfoghatatlan penetea. De ok, szívjuk.
Basszus, 2 slukk után majdnem felszakadt az ebéd. Ez az a királyság, amit ennyire szeretnek? (Nem zárom ki persze …). Szóval, instant rosszullét. Klasszikusan dohányhoz szemmi köze. Berohadt, keletiparfümös, undok, tolakodó, hányingeres, száraz jellegű méreg.
Ennyit az ismertető leírásokról. Csak fanatikusoknak (50 ml-t kevertem be, szerintem palackostól megy szemétre. Ezt valószínűleg hiába érlelem). :nauseated_face::nauseated_face::nauseated_face:

Tedd csak félre az M-typot :stuck_out_tongue_winking_eye:vedd elő bő hónap múlva.
Van aki hányingert kap van aki le sem tudja tenni ez megosztó.
Várj ,ne kapkodd el :wink:
A kását sem eszik olyan forrón :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Szóval amit most érzek, JELENTŐSEN javulhat?
Borzasztóan rossz, sírok és öklendezek perpillanat :roll_eyes::grin::nauseated_face: egyébként 4százalékra kevertem, mert hobbista ízvesztő vagyok.

Traumatikus sokk ért​:joy: ha ezzel kéne átszoknom, inkább KILL ME.

2 kedvelés