Dohány ízű aromák

:rofl::rofl::rofl::rofl:minden lötyi javul idővel ,vagy nem ,de ezeknek idő kell nem 36 órás radiátoros meleg :blush:

5 kedvelés

Próféta szóljon belőled… De ez…perpillanat Felháborító és megalázóan életellenesen rossz. Érlelem akkor 1 hónapig. Hallgatok rád.
De kérdezem: frissen mindenkit lesokkol ennyire? Első leves, ami ilyen durva. Többinél sejtettem, mire számítsak már 10 percesen…

(Aztán utána bacom ki, üvegestől, addigra átjárja a flakont is​:grin:).

3 kedvelés

@blini80 Szilárd ,Mond a tutit :wink:először ugyanezt éreztem :face_vomiting:,már nem :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Valszeg akkor az M-type nem a te ízed lessz ezért is megosztó van ki szereti van ki nem​:slightly_smiling_face:
De ahogy @Zolika is írta tedd azért félre akár többre is mint 1 hónap,mert azért ő sokat változik idővel,sőt rengeteget,én imádom,füstös,fűszeres,őrület,a kályhacsöves,faszenes némely dohánykivonathoz képest meg kánaán​:grinning:

3 kedvelés

Engem egyébként már első próbára is meggyőzött anno,mára meg már rég kedvencé vált​:smirk:Mondjuk nekem amik néha kedvencé válnak sokaknak mások riogatására sem való kb​:grinning:Szeretem a megosztó ízeket valamiért​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Akkor ez a rettenet szelídül, változik sokat? Tényleg egy Krasznaja Moszkva valami dögkút levével. A Kayfun is meghajlott szegény… :joy:

Ezerféle cigarettát kóstoltam életemben, luxusszivartól a piacos Lishi Pai-ig… Ilyen rossz azok közt se volt.:sweat_smile:

1 kedvelés

Akkor a többi dohányosnál 10 perc után eldöntötted hogy milyen ? :flushed:Annyira nem vagyok dohányos,de azért várj mindegyikkel legalább annyit kb

4 kedvelés

Én még a desszerteket is érlelem minimum 3 hetet​:smirk:

4 kedvelés

Ha járok Szolnokon eskü megnézem azt a rettenetes 18-as levesedet :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Nagy vonalakban igen, és nem is csalódtam. Barackból nem lett zeller…na :slightly_smiling_face:
Tényleg, bármit megkóstoltam 1-2-3 naposan vagy frissen, már nagyjából mutatta, mi lesz belőle.
Ez csoda fura valami. De ronggyá dícsérik, azért vettem.

2 kedvelés

Rendben :+1::wink: ha nem lesz jó nekem, akkor se dobom el, elajándékozom nektek.

Amúgy én is várok, persze, mindennel. De most kellett egy teszt.

1 kedvelés

IW Maxx Blend:

Ez is megosztó, de nem vészes. Enyhén parfümös, virágos lágy pipadohány frissen, elsőre (36 óra gyorsérlelve).
Virginia jelleg, méz, virág, és lehelletnyi dió.
Meglátjuk beérve. 10/6

(Valamivel keverve jobban el tudom képzelni…majd. Teljen le 2-4 hét).

1 kedvelés

Én is az eliquidvg.eu - ról vásároltam eddig. Még nem látom tisztán a jövőnket. Ezzel a journey-liquids.com weboldallal kacérkodom. Nem tudom még, hogyan megy náluk a vásárlás. Regisztrálni nem kell? Legalábbis eddig nem találtam olyat. A fizetés és a szállítás hogyan megy? Olyan 3 -4 flakont leemelnék onnan a kosárba. Az egyszerre rendelendő mennyiségen is még gondolkodom. Egyelőre még sok van az előző rendelésemből, de már tervezgetek.

3 kedvelés

többet vegyél mert 30-akár hány eurótól ingyen posta van…a posta árából inkább aroma és ingyen jön

4 kedvelés

Kezdem azt érezni, hogy pár aromát megvenni, és pár keverést csinálni így utólag nem volt értelme. Nem minden fog ízleni, és nem fogok elgőzölni párat kb. soha
Arra jó volt, hogy találjak jókat is.
De ha megszagolhattam-kóstolhattam volna a jelölteket, nem cseszek el x pénzt aromára meg alaplére.
Tudom, ez sajnos ilyen…
Más is végigjárja ezeket a lépcsőket?

2 kedvelés

Nem :rofl: :rofl:elsőre jót vettem azóta is azt használom :rofl: :rofl:

5 kedvelés

Akkor te szerencsésebb vagy. Sok ezer fajta dohányosnak mondott aroma van. Rengetegről van felhasználói jellemzés. Aztán mégis pofára esés. :slightly_smiling_face:Ez nem panasz, hanem egy helyzet

3 kedvelés

Ha tudnád mennyit megetettem a Wc-vel,nem ezt írnád :rofl:
Lassan ráérzel hogy ne keverj be egyből sokat :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

sajnos ez van…ez olyan mint a spenót én imádom más meg nem.Ez is sok pénz tudom és a mod és tank vásárlás is…De már nem akarok semmit mondani mert le oltanak,hogy drága amit ajánlok…pedig a végén olcsó :slightly_smiling_face:venni kell próbálni hátha hamar belenyúlsz a jóba… :+1:

2 kedvelés

Spenótot azt nem…de mást ajánlottál és az bejött,nekem legalábbis.

3 kedvelés