Dohány ízű aromák

Meg rendeltem hozzá egy szivar dohányt hátha az fog hiányozni,mert mintha az lenne a villamos hátterébe​:thinking:

2 kedvelés

Igen természetesen azokra gondoltam…kékvillamost nem próbáltam…tpa:aromából én szeretem az ry4-assia-dublét is mind finom…most le ragadtam a Journey-nél végig kostólom a 10ml-eseket…van amiből már másodszor rendelek olyan jó…

6 kedvelés

50-50 ben tuti a 2% ? Khm csak úgy kérdezem :blush:

2 kedvelés

Ezt más is mondta, én nem érzem, csak a finom összképet. :thinking: A vanília és a karamell abszolút kivehető számomra, a dohány is, csak az, hogy milyen azt Ti mondtátok, én nem érzem szivarosnak.

3 kedvelés

én 1%-ba használom 50%50be

2 kedvelés

Köszönöm :blush:és betartod a 30 napot kb ?

2 kedvelés

Bőven be de van,hogy nem :rofl:

3 kedvelés

Van mindenem ,csak ugye na…kíváncsi az ember :blush:már másnap izgat az íz​:rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Jaja 1tanknyit el lővők mindig frissen az újból…

2 kedvelés

Pisztácia és keksz is mintha. Ill. gesztenye vagy mogyoró. :roll_eyes: Meg is kívántam, ez lesz a vacsora :grin:

1 kedvelés

Nem tudom ezeket az ízesitett dohány +valami,hogy bírjátok rendszeresen szívni…10ml nekem elég belőlük hónapokig…vaníliától meg vísítok… :rofl: :rofl:

7 kedvelés

A pisztácia nálam lecsengett. Nemrég rákóstoltam a Witchcraft emerald-ra, elég rég itt áll már, úgy 1 éve. Frissen isteni volt, most valami dohos szőnyeghez hasonlít, el is vette a kedvemet.

3 kedvelés

Pár összetevő hamarabb meghal, sajnos. Tényleg kell hűtőgépbe rakás…
A pisztácia, kakaó tipikusan ilyenek :frowning:

Szerintem a villamos az megvan nagyjából Virginia vagy hasonló édes enyhe dohányból, karamellből, kis vaníliából és mogyoróból.
Azért ott van a nutellás felharmonikus benne…nem? :slightly_smiling_face:

Ki szív itt vaníliásat :thinking::thinking::thinking:

5 kedvelés

Nem szeretem oda tenni, de ez már úgyis kuka lesz. :slightly_smiling_face: Ezért keverek csak 30ml-ert. A pisztáciás meg 100ml volt. :flushed:

Olyasmi igen, de szerintem ez a három egyvelegének a harmóniája. Nem tuti, hogy kéne bele mogyoró.

2 kedvelés

Szegény D.R.A.M és ByKa mit kell nekik elviselni… :slightly_smiling_face: vanilliától már csak a gyümis rosszabb :rofl:

5 kedvelés

:rofl::rofl:tudják a dolgukat​:stuck_out_tongue_winking_eye:
A Dramból viszont űber fantasztikus a dohányos !

2 kedvelés

A 3-as ból is… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ne idegesíts …mikor lesz vége az ünnepnek ? :thinking:Már a kanyarban van pedig

1 kedvelés

Most, hogy pihent még 3 napot, mást érzek…a karamell meg a nutella hátrébb vonult.

Elsőre azt mondanám, karamellás popcorn.

Büntetőjogi felelősségem tudatában ezt 10 slukk után megerősítem. Fullosan olyan.

Tehát enyhe mézes dohány, valami sütiskekszes cucc és karamell, lehellet vanília.