Dohány ízű aromák

Na majd mondd, hogy milyen lett tőle a Kentucky, lehet nekem is ezt kellene tennem.

Mondom us: megérve is csak enyhén lett testesebb. Mivel hozza a “sótlan”, de kesernyés dohányízt, tegnap kapott 15 csepp Azhad’s Latakia aromát a 120 ml.
Most kóstolom. Majdnem remekmű. Még 5-10 csepp lehet hogy belemegy.
Kentucky marad a jelleg, de ötször jobb :+1: és így már dohányos, nem nyers vágott íze lett. Lett némi teste.
Ez a longfill Kentucky kifogástalan kesernyés ALAPÍZ.

1 kedvelés

Csak attól tartottam, hogy a latakia annyira karakteres, hogy bármin eluralkodik.
Legalábbis a gyári keverékekben, amikben van latakia, mindben azt érzem.

1 kedvelés

15 cseppel szelíd maradt viszonylag. De próbáld több lépésben. Abszolút nem uralkodik, de úgy lett jelen, hogy kitöltötte a hiányzó űrt.
Magában a Kentucky nekem kevés és sekély.
A kesernyéssége bejött… (Ilyen lehet egy Bitter wizard finoman adagolva…)
Nagyon adja :+1:és 40 fokon érleltem össze, ráztam feszt.
Egy órája gőzölöm. Nyugodtan viszek melóba.
Ezesetben működik a medzsik.

1 kedvelés

A discovery M-type és a parliment től tud valaki veleményt mondani.
Meg nem kostoltam kell neki megy egy hónap.

2 kedvelés

Egy M-type fajtát próbáltam, nekem annyira pfujj, hogy 1 napig rosszul voltam tőle ,(Vape42 aroma). Ez ne riasszon el, lehet hogy sok hét érés után, vagy gyengébbre keverve neked ízleni fog. Engem eléggé hazavágott :grin:
(De én nem a Discoveryt próbáltam. Az akár jó is kehet. Az M-type megosztó aroma. Szerintem rohadtul nem cigarettás…).

A Parliament viszont frankó, egész napos középerős dohány. Nem annyira füstös jelleg, de nekem bevàlt, hogy a longfillbe csepegtettem pár csepp Azhad’s Latakia aromát. Ez az egyik melós “dohányom” :+1:

Dohányos ízek topicban írtam róla, de lehet hogy ebben is, fentebb.

2 kedvelés

Köszönöm szépen az infót

1 kedvelés

Vape42 Tobaccum:
Nekem halványan dohányos, nem az a kemény vonalas. Inkább némi szivarimitáció, édeskés, fűszeres. Talán halvány ánizs is mutatkozik.
10/6

Saint Clouds JERICHO:
Nagy csalódás nekem, hiába dicsérték sokan. Az édeskés, enyhén dohos, állott diós szilva stimmel. Nem tudom mi lesz a longfill sorsa (cserebere vagy elajándékozom vagy passz…), de nem kívánkozok rá valahogy. Nem így képzeltem… 10/4

Aromamester ROYAL (ex-eliquidvg alias Laca):
Beérett, 30 napos. Nem tudom definiálni, de nagyon jó. Ez valami ánizsos-mentolos édes karamellt, csipetke vaníliát is halványan felmutató, definiálhatatlan finom cucc. Szerintem sosem jövök rá, mi van benne :grin:th-s, friss, remek ízváltó.
Finom. Ez sem dohány, hanem desszert. Mivel kedvenc, nem csalódtam.
Bármilyen mentolos jellegű desszertet kedvelőnek bátran javaslom.
10/10+

IW Maxx Blend (érett verzió 25 nap, gyorsérlelt rázott):
Hát …khm, lefolyó fertőtlenítő lesz, azt hiszem.
Ilyen szivar a népmesében sincs. Mintha pocsolyát legeltem volna, durva sok virágszirommal. Kesernyés, bukés virágillat-és íz.
Pacsuli. 4 százalékban kevertem. Pr9báltam 2 százalékon. Íztelen pacsuli.
10/1

/Még most is ott tartok, hogy Latakia, Latakiás Symphony, Parliament, Latakiás Parliament, illetve Latakiával “feljavított” Kentucky a vérdohányos melós vonalam…szeretnék a latakia “alá” valami nem fűszeres, vaskos, nem édes szivardohány ízt társítani. Még mindig várok tippet, ajánlást a dohányos ízt is kergető társaktól :slightly_smiling_face: bár már látom, hogy ezzel a cigiíz utánzat kereséssel eléggé periférián vagyok :grin:/

Kaptam olyan tippet, hogy Blendfeel: Habanos Vélemény? Itthoni shop nem nagyon árul Blendfeel-t.

2 kedvelés

Szia @Janchee nem tudom, hogy kérdeztem e, de te hány % kevered, látom azt írják hogy 10-15% kell, de akkor is? :thinking:

Szia!Én 10%-osra kevertem.Szerintem bőven jó.De ha gondolod,akkor keverd 15-be,aztán max higítod.

1 kedvelés

Köszi! :+1: :facepunch:
De attól már előre kiborulok, hogy 10ml aztán csere, nem vagyok én ehhez hozzászokva, öreg vagyok már! :joy: :rofl:

1 kedvelés

A többihez képest istenes​:grin:Amúgy 2-3 tankot szívok egyszerre,úgy kibír 2 napot is a 10ml.

2 kedvelés

Jerichora egy ötlet,de azthiszem már írtam korábban,töltsd át egy 100ml-es flaskába és húzd fel nikes alapal,elveszti ezt az édes vonalat és egész jó diós feelingje lessz,persze higítás után érjen vagy 2 hetet még​:smirk:

2 kedvelés

Bár,ha jobban utánaszámolok,akkor inkább 4-5 tank lesz az.:joy:

1 kedvelés

Lehet hogy.megpróbálom. Hozzá se nyúltam azóta, csak a pár csepp kóstolás, pedig menô, drágább longfill.
Szeretem a szilvalekvárt, de nekem az egész cucc nem jön át…

1 kedvelés

Kérdezném, ugyanaz az ízvilága és a testessége a 2 Latakiának?

Már melyik kettőnek?

Lehet hogy félreértettelek a múltkor … Nekem az jött le, hogy Azhad’s Latakiát és ezt az extrán szűrtet is használsz. :slightly_smiling_face:

Telibe keverve csak frissen volt jó nekem is max 3 napig,ahogy elkezdett jobban beérni nem ízlett annyira,de gyorsan döntöttem a sorsáról és így felhúzva bő 1 hónap után rendbe is jött és vígan pöffékeltem a kesernyés diós jellegű cuccost​:smirk:

2 kedvelés

Azt nem,Blendfeel raw latakiát,meg egy latakia,virginia kávé keveréket.Amúgy a Blendfeelnél egy kicsit talán light-osabb,de az nincs szűrve,a másikban meg a többi íz is érezhető,úgyhogy az nem annyira mérvadó.De mind a három szuper.A Blendfeelhez viszont kell egy RDA mindenképp.

2 kedvelés