Dohány ízű aromák

Én is azt vártam tőle mint a piros marbitól…előveszed Zippo,és húzod :muscle:
De ez más műfaj erre rá kell érezni és idő kell neki

2 kedvelés

Én is azonnal akartam. Van ami bejött, van ami nem. Mostmár bevásároltam és kóstoltam sokfélét. Kiderült, milyen irányvonal érdekel.
Hamarabb akartam lezongorázni, ezért egyszerre fizettem nagyobb árat.
De: írtam 4-5 kedvencet.
Így már kaphatok több eséllyel ajánlást még pár fajtára :+1:

(Teszem hozzá, utópisztikus és lehetetlen gondolat volt részemről bármilyen kóstolóbörze, vagy mintaküldés egymásnak. Ahol felvetettem eddig, elsikkadt. Én már voltam 2009-11 közt “félvaper”. De akkor nem jött össze. Sok okból. De akkoriban küldtünk pl. 10 millis flakonokban kóstolót. Sokaknak segített.)

1 kedvelés

Ha olvasgatsz itt nemsokan szívjuk ezeket …nekem már már keménydr@gnak hangzanak ezek az aromák :rofl:á…meg se próbálnám ha latakia vagy ilyesmi meg se nézem pedig sokan odavannak érte

1 kedvelés

Sajnos az a világ elmúlt már nem küld itt senki semmit tisztelet a kivételnek…Arra gondoltam nincs dripper rda-ad próbálhatnád abból azért az ütősebb th-t ad…

4 kedvelés

Gyorsérlelve lett, ez tény. 36 óra 40 fok, állandó rázás (időm kiadta). De azt a parfümös kutyaságot nincs az az isten, hogy eltűntesse teljesen 1 hónap állás, ami már most kellemetlen.
Ha ott marad a háttérben a kéknefelejcs íz, vagy a Krasznaja Moszkva, ugyanúgy kuka lesz.
Szerintem.

Van keverőgépem…solubot simán tud 24 óra alatt de a minőségi úgymond prémium márkákat nem melegítik a "nagyok"csak simán kivárják az idejét .

3 kedvelés

De, már azt is bevetettem. Illetve egy Dwarv volt meg egy KF Prime az elszenvedő alany :slightly_smiling_face:
Sajnos, ami rissz, mert olyanféle pacsuli, az az is fog maradni.

Igen, értem én, meg más világ, meg bizalmi szintek.

Egy sajtról ezerszer könnyebb eldönteni, ízlik-e. Veszek 5 dekát.
Itt nehezebb.

Mindenkinek nem tetszhet minden ! Ezért szubjektív

2 kedvelés

Az megmarad a pacsuli én a th-ra mondtam

2 kedvelés

A th-t most nem us kevertem direkt bele. Abban sem vagyunk egyformák.
Viszont leírtam 5 aromát, ami alapján hátha kapok még konkrét ajánlást.

1 kedvelés

Én legalább 50 ezret dobtam ki 2év alatt ha már forintosítok ezzel hidd el nem megbántani akarlak vettem én már6000 ért aromát de sz@ar volt

2 kedvelés

Én tudom, hogy sokan átmentetek ugyanígy ezen.
Mostmár te is megtaláltad az irányvonaladat, legalább kb-ra.
Én megúsztam most 25 k-val az emberkísérletet.
Próbálom itt megbeszélni a gasonló ízeket kedvelőkkel, hogyan tovább.

Az is tiszta, hogy ezután is lesz lyukrafutás. De kevesebb, remélem :slightly_smiling_face:

Így van de ne akard egyből ! Nem sajt ez ahogy írtad.
Mindannyian kidobtunk már sok pénzt nekünk nem tetsző aromákra .
Hidd el ami rá van írva kb úgy kell keverni és legalább addig amíg írják !
Nem leb@szni akarunk hanem segíteni !!!

4 kedvelés

Mióta vapelsz ?

2 kedvelés

Hát ne is nagyon baxxál le, mert írtam jó pár jellemzést is ide ONtopic. Biztos segített valakinek. Pm-ben us kérdeztek 1-1 ízről. Elmondtam ott is , milyen.
Az arányokat betartom, és megértettem azt is, hogy pihennie kell. De ami majdnem frissen nekem nagyon rossz egy ízösszetevő miatt, abból nem lesz már isten.
Szerintem én nem vitatkozni akarok, én bírlak benneteket.:+1:
24 napja Vapelek.
10 éve vapeltem 2 évet, de nem szoktam át.
:exclamation::exclamation::exclamation:

Még mindig az a lényeg, hogy Azhad’s 1000, Latakia, IW Old Gold, Journey Parliament ízvilágú aromaajánlásomat szeretnék kérni. Olyanoktól, akik ezt szeretik. Legalábbis ebben a topicban ez a helyén van :slightly_smiling_face:

Ui: a topic címe Dohányízű aromák. Nem dohányos, és nem desszertdohány! :slightly_smiling_face:
Amúgy nagyon sokféle cigaretta és néhány szivar, sőt, pipa is volt az életemben, mégis úgy érzem hogy hülye vagyok hozzá.

1 kedvelés

Ok rendben .ez nem az én ízem​:stuck_out_tongue_winking_eye:nekem hálistennek lett olyan ízem de ez egyéntől függ.

2 kedvelés

Most itt az a tényállás forog fennt,hogy több ismert vaper is a Parlimentet egy úgymond karcosabb M-type-ként ismertette anno,szval várd ki szegény beérését,mert ha a Parliment csúszik akkor nagy hiba nem lehet a képletbe​:thinking:
Az Old Gold egyébként Imperia nem IW asszem​:thinking:na az meg nekem volt pacsulis anno​:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:
Iw Gentleman pl

2 kedvelés

Iw Gentleman elég mogyoró, nem annyira dohány.
Hát, most megszagoltam a Parliamentet, köze sincs annak az ocsmány fűszervilágnak hozzá, aami az M-Type Premium-ból árad.
Vape42 üvegcsés, 5 millisben. Nem tudom, hány gyártónak van még M Type Premium-ja.
Parliamentből már ment le 2 tank. Az egész jó, ott van az ötös listámon.
Szóval nem tudom.

1 kedvelés

Akkor már én sem,az Old Gold is mogyorós csak a Gentleman picit mogyorósabb​:slightly_smiling_face:Parlimentet nem próbálltam,de több helyről is hallottam,hogy M-type féleség,akkor passz,tedd félre majd alakul valami vele​:slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

2 kedvelés

A Parliament nagyon halványan tartalmaz valamit a háttérben. Egy csipetnyit. Nem tudom, hogy Type M, vagy bármi más. Bár az M megundorított rendesen, szóval nem hiszem, hogy az…
Ettől lesz jó.
Illetve a 15 csepp Latakiától, amit kapott pluszban a kész leves.
Nekem ettől lett “befejezett”. Már 40 napos, és ez így lett OK kv és munka mellé.

A Latakia számomra kiváló “ételízesítő” lett :+1:
Dob egy kis hamutálat, fafüstöt a dolgokhoz.
Kapni fog a Kentucky longfill is belőle. Az 20 napos, megérett.