Dohány aroma

Csak úgy lehet, azt hiszem.
Rendelsz, jön az összeg meg az adatok mailban :+1:

Amikor tudod, hogy biztosan egy gls csomagpont felé jársz akkor oda rendeled…több napig tartják ott amíg átveheted. Ott kp-ban kifizeted…vagy utalsz előre rendeléskor.

Kentucky-t én is ajánlom ,nagyon finom egésznapos natúr dohány .Selymes nagyon eltalált ízvilág kezdésnek meg utána is.

1 kedvelés

Melyik branb-től lenne a Kentucky?

Én is Golden Virginia-t tekertem és állíthatom az azhad virginiaja nem áll messze tőle.

Azhad van itthon…kicsit olyan mint egy testes aszú cukor nélkül :rofl:

1 kedvelés

Nem tudom mennyit jársz az M4-esen, de ha Cegléd környékén valahol megfékezed a DAF-ot (ha jól gondolom, hogy abban nyomod), szívesen kiviszem Neked amit rendelsz. Ez ne legyen akadály.

3 kedvelés

Erre most újranéztem a kínálatot Gandalféknál. Amikor onnan rendeltem, nem volt nekik Symphony, sőt úgy lehet, hogy az nem is volt nekik soha. Az Inawerával meg úgy lehet, örökre szakítottam. Csak azt várom egyáltalán, hogy elfogyjanak. Általában véve jellegtelenek, íztelenek, még több hónap után se lett olyan egyik sem, amiből újra rendelnék. Az US Red meg még mindig a legszörnyűbb aroma, amit valaha is rendeltem. Frissen büdös, később a többi jellegtelen, íztelen Inawerához válik hasonlóvá. A mogyorós Gentleman inkább ahhoz a túl édes Nutella mogyorókrémhez hasonlít, mint a pörkölt mogyoróhoz. Az 555 gold az egyik legfogyaszthatóbb, de nekem plusz ízesítést igényel, valami karakteresebb mással keverve, például TPA M-type, vagy a török, már nem az az aroma, ami önállóan értékelhető. Az RY4 is leg -értékelhetetlenebb az összes többi cég RY4 -e kapásból lepipálja. Az Inawerásnak semmi íze nincs. De még nem kóstoltam őket RDA -ból. Ha úgy érzek rajtuk valamit, akkor visszatérek, hogy melyiknél mit érzek?

Kinek a pap,kinek a papné.Egy Inawera sem járt nálam amiből utána már nem kevertem .555,symphony,gentleman,coffe paradise,stb….mind markáns egyedi ízvilág .Az hogy nem elég erős ízek/íztelenek,hát 3-4 százalék felett még egyet sem próbáltam keverni mert azzal már patkányt lehetne írtani.

1 kedvelés

A daf volt az első kamion amin dolgoztam ezelőtt 17 éve…

Megtörtént a kóstolás. Tiszta vattával, tiszta RDA -ban, külön- külön kimosva mindegyik előtt. Inawera vaníliás RY4 Ez egy borzalom, nem emlékeztet egyik gyártó RY4 - ére. Csak égett gumi ízt érzek rajta, semmi mást, semmi jót. Megy a kukába.
Az eddig is sokat szidott US Red továbbra is petróleumos, vagy terpentines, festékhígítós, keverve égett gumival -kuka.
Mogyorós Gentleman - rumos, Nutella, semmi dohány íz, marad, de csak azért, mert szeretem, bár egyáltalán nem a gőzöléshez, a Nutella krémet, és a rumos bonbonokat.
555 Gold üres, natúr füst íz semmi dohány íz nélkül. Egyéb dohányos levek ízének füstösítésére esetleg megtartom.
Tanulság: Ami pénzt azInawera aromák megkóstolására kidobtam, azon vehettem volna négy 10 ml-es normális, prémium Azhad’s, Black Note, vagy Journey Discovery aromát. Miután ezeket megkaptam ajándékba a karácsonyi csomagba, az Inawera szörnyűségek mehetnek simán a szemétbe.
Legfőbb tanulság: Ismeretlen aromából 1 db 10 ml-esnél többet ne rendelj!

4 kedvelés

Nekem a tobacco symphony annyira bejött, h már komolyan gondolkozom rajta, honnan tudnék venni még belőle. Minap néztem egy netes oldalt amit @Zoli76 irt, van is belőle, így kapasból vettem volna 10et. De csak 1 volt…:rofl: igy még nézegetek más aroma után is.
Az én izlelő bimbóimnak tökéletes a tobacco symphony. Már nem hajszolom annyira az édes aromákat, ez sem édes csak egy picit. Pont annyi amennyi kell egy egész napos vépeléshez.

3 kedvelés

Hány százalékban kevered őket Ferenc?Nem lehet hogy túltolod őket?Az gentleman mogyorós igen de szolidan ,a rum meg új nekem.Az 555 is mogyorós egyébként ,tudtad?Szolidabb íz ,de mivel erre nem írtál nutellát jött a felvetésem ,hogy túlkevered őket.

2 kedvelés

Amit az Aromamesternél árulnak, nem az? Én még az eliquidvg-n rendeltem. Jó volt, de nem elég markáns. Az ottani RY4 jobban ízkett, de az nem tudom, melyik gyártótól van.
Az eliquidvg-Aromamester aromáival az az egyetlen egy baj, hogy eltitkolják a gyártót a vásárlóik elől, újracsomagolják, ha valami véletlenül ízlik, sehol máshol ne kereshesd.

Jó cucc,bár néha sokallok tőle olyan erős folytós feelingje van,pont mint egy szimfónia .

1 kedvelés

A jó aroma nekem töményen is jó illatú. ami bűzös, az akármennyire felhígítva sem lesz jó. Példa rá a valódi dohánykivonatok mind finomak. Érzik rajtuk, miből készültek. Sajnos ezeket a világon egyedül az olaszok tudják. Na meg talán a Máltaiak. Journey: Az RY4 -ük kiváló.Van még egy-két jó, és rosszabb is, de ez így elmegy. Inawera aromán 5 % alatt már nem nagyon érzek rajtuk semmit. Akkor meg minek? Túlkeverve meg túl büdösek. A Solub Rotterdamot is csak úgy töményen a tankba, a bekevert RY4 mellé érezni igazán, hogy milyen finom Akkor érzem a vaníliás-barackos? likőr íz mellett azt is, hogy pipás.

1 kedvelés

Majd egyszer a la tabaccheria kivonatos dohányos aromáit is kóstold meg. Nem alsó polcos aromák, az tény, de szerintem csúcsminőség, csúcs élménnyel.

2 kedvelés

Ez leginkább attól függ, melyik shop kínálatából sikerül összeszedni legalább 3-4 féle aromát, mert egy dolgot soha nem rendelek, hanem mindig több hónapra valót. Egyelőre gyűjtögetem a boltokat, hogy honnan mit lehet rendeln?

Hát szerintem pedig ha egy aroma amit az ajánlott koncentráció kétszeresére kevernek az nem ugyanolyan finom vagy finomabb lesz,hanem torzított .Lehet ezzel az izlelobimboidban is olyan károkat teszel ,mint a cigivel.De ez csak egy feltevés .

Amiket eddig kevergettél Feri bácsi,például Rotterdam 10 ml az 1200 Ft , az Azhadok meg 3000-5000/10 ml :wink:ugye van különbség ízben és árban is :smiling_face:

3 kedvelés