Dohány aroma

Nyilván. Nem vagyunk egyformák, nem is ugyanazokkal az eszközökkel szívjuk, de valami aranyközépút csak van. Az itt is felsorolt típusok közül nekem egyedül a Virginia ami mondott valamit, valószínűleg az is csak amiatt mert Golden Virginiat sodortam régebben :slightly_smiling_face:
Most viszont ahogy keresgéltem jött ám még vagy 10 féle. Latakia, Burley, Cavendish, és a többiek :slightly_smiling_face:
Kentuckyt pedig akkor kipróbálom, köszönöm!

3 kedvelés

Én a helyedben valami lighttal kezdeném, journey grampa cream vagy valami diósabb ry4, és ha kevés csak akkor fordulnék rá a latakiára. :joy:

Nem egyszerú múfaj ez​:grin:

1 kedvelés

A Signature 1000 és az Old Times is voltak a csomagomban, nem tudtam még eldönteni, melyik a jobb? Jó az illatuk, de elég sötét a színük, ezért féltem, hogy kokszolnak nagyon. De ha nem egész nap szívom, nem is annyira kokszolnak. Mert nálam a kis törpe Dvarw a kivonatos, az összes többiben is felváltotta a mű - dohányokat a Black Note Virginia. Az se kokszol sokkal jobban, mint az RY4. De viszont ízre sokkal jobban bejön.

De nem ám. Főleg mikor a tök egyértelmű ízek se azok mint aminek tervezték :wink:

Szerintem mindkettő nagyon jó, és valszeg nem véletlenül volt a csomagodban, mert tudjuk, hogy a dohányosokat preferálod.:wink: A signature nekem kicsit hamutartósabb, vadabb. Az old times is hamutartós, de azt némileg lágyabbnak mondanám. Kokszolni kokszolnak, de hát valamit valamiért. Én inkább vattázok sűrűbben, de az élmény az legyen élmény.

5 kedvelés

Kicsit off de egy közepes dohányos kb hány mg-os liquidtől érzi hogy nincs hiánya?
Ajándékba keverek liquidet ismerősnek és azon kívül hogy nem lóg állandóan a szájában a cigi nem sokat tudok a cigizési szokásairól.
Szivarkázik meg enyhébb cigiket is szív.
Inkább mtl-re kellene.

Keverj több kicsit más erőségben, 6, 9, 12, 15, mindre volt már példa meg ellenpélda.

A Signature 1000 egyik személyes kedvencem, és kifejezetten füstös-hamutálas.

1 kedvelés

Megpróbáltam őket egyszerre két tankban: Igen, a Signature talán valami vadabb, de édesebb is. Lehet, hogy az előző maradékával keveredett? Amúgy nagyon hasonló ízvilág. Olyan nagyon nem is tudnék választani hirtelen a kettő közt.


SAM_0174
Nem is annyira nagyon kokszol a Virginia? Igaz, nem is tudom, hány napos. De melóba másik szettet viszek. Ezt csak itthon szívtam.

1 kedvelés

Na, pedig direkt megvettem a longfilleket a szép csomagolás miatt hogy ne kelljen a kézzel írt cimkés ilyen-olyan üvegcséket ajándékba adni :joy:

Hát, pech, add oda az üres csabi flakonokat is, hogy képzelje bele. :grin:

1 kedvelés

Ennél lehet az is jobb ha a kezébe nyomok egy boostert hogy öntse ha nem elég :joy:

Vegülis…ja. :joy:

Barrel Aged Tobacco a DarkStartól! Nem szeretem az MTL-t de be szoktam húzni itthon az asszonykámtól!

Így jártam én is az inawera tobacco symphony aromával. Amit még @Zoli76 -tól vettem. Már elfogyott, és nem tudom honnan fogok hozzá hasonlót beszerezni… alighanem fel fogok tenni egy hirdetést…hátha szerencsém lesz…

https://vape42.hu/termek/iw_tobacco_symphony_10ml.html

Esetleg?

3 kedvelés

Nézegetem, de romániába nem láttam h szállítanak…

Nem tudom, hogy meg lehet-e beszélni X összeg felett. Vagy pesti ismerős esetleg.

(Ha ez ízlik, az IW Old Gold is ízlene neked).

1 kedvelés

Lehet náluk fizetni előre bank kártyával?