Dl-használat

Sziasztok, már egy hete használom az MTL szettet ,de kevés a gőz ,csábít a DL . Mi az a kezdő tank ami porlasztós ès nem nyúlok mellé kezdőkènt ? Módom van hozzá szerintem ami elviszi .


Vagyis szerintem :joy:

3 kedvelés

Szia üdv a klubban :grin:
Nálam is lakik egy kocka :wink:ő egy 3000mA-os bépített akkus készülék amit inkább mtl re ajánlanék.
Dl használatnál hamarabb merül,de ha dl a cél próbálj meg egy single coilos kazánt hozzá(pl.druga rta) gőz van bőven és íz is :stuck_out_tongue_winking_eye:

Köszönöm , utánna olvasok.

2 kedvelés

Ha gáz van mi itt leszünk :wink:
A tekerés sem ördögtől való,és kinyílik a világ :wink:

1 kedvelés

A tekerès még nekem olyan , mint az ötödik elem :joy: de idővel majd be vállalom :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Szia üdv közötünk :slightly_smiling_face: hát első körben ahogy fentebb is említette @Zolika ,sajnos a mód hosszú távon dl vonalon sajnos nem mondható praktiusnak.,. hamarabb fog merülni és pláne hogy beépített akkus…Dl vonalon én inkább dual akkus 18650-es vagy single-ben 21700-ast javasolnám ,széles választékban kaphatók árban és minőségben is … Mint kezdő dl tankként én porisban ,Geek Vape Zeus sub ohm ,Freemax Maxluke sub ohm,Lost vape Ultra boost X sub ohm,Aspire Guroo sub ohm tankok nem rosszak gőzben ízben ,:point_up: viszont ahogy fentebb is írtam arra számolj hogy az adott móddal sajnos hosszú távon nem igazán tudsz vapelni ,én azt javaslom hogy ha dl vonalon gondolkodsz invesztálj be egy cserélhető akkus modot legyen az 18650,21700–as,és késsőbb építhető rta sem okoz gondot majd az adott modon ha arra felé hajlanál esetleg …, remélem hogy tudtam némileg segiteni a választásban .,

2 kedvelés

Én anno pont ennél a cube mod-nál tanultam meg saját káron (hiába olvastam erről előtte), hogy kerülni kell a beépített akkusokat. Két hónap alatt széthullott az usb csatlakozója a napi használattól. A jövőre nézve javaslom azt is, hogy a cserélhető akkus mod-ok akkuit se töltsd usb-n. Plusz veszélyforrást jelent az elektronikára a mod-ban való töltés…emiatt is ment már kukába mod-om :slight_smile: Szóval okvetlenül ajánlott legalább egy olcsó 2 ezer forintos töltő beszerzése az akkukhoz.

4 kedvelés

Köszönöm szépen, ìgy maradok az MTL-nèl . Majd egyszer be fektettek egy DL komplett szettbe . Egy hete vásároltam be a kezdő szettem :slightly_smiling_face:

1 kedvelés